چاپ لیبل

چاپ لیبل یک شناسنامه برند و روشی مناسب برای معرفی محصول و یا خدمات شما است .چاپ لیبل به سازمان ، نهاد و خدمات شما اعتبار دارد. در طراحی و چاپ دقت کنید .چاپ  لیبل در زمینه طراحی و چاپ اهمیت دارد. با خیال راحت  به صورت آنلاین چاپ لیبل  خود را در اختیارشرکت گارنت گرافیک بگذارید. چاپ لیبل در حال حاضر اهمیت بالایی دارد.
در تبلیغات و بازار کار هیچ چیزی قوی تر از یک قابلیت نام تجاری لیبل یا برچسب قوی تر نیست معرفی نام تجاری به مشتریان بالقوهاز طریق خرید محصولات به صورت چاپی قابل ارائه است. برچسب های سفارشی برای هر بسته بندی محصول فرق دارد یک بطری، یک شیشه و برچسب های محصول را برای هر نوع محصول فرق دارد.

چاپ لیبل یا برچسب

برچسب های به صورت یک سفارش در بیاورید. طراحان بصری برای جلب  توجه مخاطبان چاپ لیبل است از آنها در بسته بندی محصول، ، شیشه، قوطی ها و جعبه ها برای انتقال اطلاعات مربوط به محصول خود استفاده کنید. برچسب های هشدار دهنده در اسناد محرمانه و برچسب های نام در دارایی های شرکت و مواد کسب و کار خود قرار دهید. چاپ دیجیتال ایران کهن انواع گزینه های سفارشی برچسب ها را بر اساس نیازهای شما در قیمت های مناسب ارائه می دهد.
لیبل  کاغذی یا استیکر از کاربردی ترین محصولات چاپی بوده و یکی از راه های شناساندن برند به مخاطب است. این لیبل های پشت چسبدار اغلب روی بسته بندی ها چسبانده می شوند. لیبل ها به دلیل امکان نیم تیغ کردن (برش خاص) به اشکال مختلف، جذابیت زیادی برای مخاطبان دارد.
ابعاد استاندارد لیبل ها عبارتند از ویزیتی، A4 وA5 . این لیبل ها به شکل مستطیل برش شده و به صورت جدا عرضه می شوند. در صورتی که برش به شکل خاصی مدنظر مشتری باشد، پس از اعلام تیراژ، ابعاد و طرح در قسمت ثبت سفارش اختصاصی، قیمت محاسبه شده و برای وی ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است لیبل هایی که نیم تیغ می شوند به صورت چیده شده روی یک برگه تحویل داده می شوند.

قیمت چاپ لیبل

کاغذ لیبل دار یا پشت چسب دار بر اساس اندازه هایی که  مشتری سفارش میدهد قالب ها و برش های مخصوصی دارد با تیراژ بالا  این لیبل ها در سال جدید 1401 با تیرازه های مختلف که بالای 2000 تا است قیمت گذاری میشود با انواع سایزهای مختلف لیبل های براق یا شیشه ای  تا 30 درصد کاهش قیمت داریم.

در صورت در خواست از قیمت های این لیبل ها با روکش های سلفون و uv و انواع مختلف لیبل شیشه ای یا طلا کوب یا نقره ای یا مات از طریق تلگرام طرح خود را به کارشناسان طراح ما ارسال و در ارتباط باشید.

با توجه به قالب های مختلف و هزینه هایی که در ساخت و انواع سایزهای مختلف مستطیل و لبه گرد در صورت داشتن این لیبل ها با شما در ارتباط هستیم. با توجه به حساسیت در چاپ لیبل و تولید این لیبل ها در تمامی مراحل رنگ و قالب ها و تست کردن این لیبل ها و داشتن چسب قوی در مراحل تولید کردن با ما و طراحان در ارتباط باشید.

جنس های چاپ لیبل

جنس کاغ های پشت چسب دار یا کاغی یا مقوایی یا فلزی یا پلاستیکی است که در بازار موجود است. این لیبلها چسبندگی زیادی دارند که کاربرد متفاوت است ومشخصات کلی یک محصول یا کسب و کار موردنظر روی آن قرار میگیرد و بر روی لیبل طراحی میشود و در نهایت چاپ میشود.

و به صورت مستقیم بر روی محصول چاپ میگردد لیبل ها یا کاغذ پشت چسبدار به منظور معرفی محصولات و یا بازیافت کردن محصول و شرایط نگهداری مورد استفاده است بعضی مواقع هم از این لیبل ها به عنوان یک برچسب هشدار دهنده بر روی محصولات خطر زا قرا رمیگیرد.

انواع مختلف چاپ لیبل

سفارش چاپ لیبل کاغذی (paper label):

چاپ لیبل شیشه ای یا بیرنگ و شفاف یکی از مرسوم ترین و معروف ترین لیبل ها در کاغذهای گلاسه مات و براق و بصورت معمولی و چسبی موجود است  وارد بازار میشود. لیبل های کاغذی؛ قیمت بسیار کم و مقروم به صرفه است .در فضاهایی که رطوبت ندارد بیشتر مورد استفاده است . لیبل های کاغذی آماده  مصرف در بازار است. طرح هایی که شما مد نظر دارید بر روی لیبل شما با اندازه دلخواه شما قرار میگیرد.

از این نوع برچسب در اکثر موادی که در آن شیشه به کار رفته باشد استفاده می‌گردد. بیشترین موارد استفاده از چاپ استیکر شیشه ای برای شیشه خودروها است؛ اما در موارد دیگری نظیر کارت ضمانتی و… نیز بکار می‌رود. این نوع کاغذ چسب دار قابلیت خوانایی از هر دو طرف را دارند و در مقابل کشش بسیار زیاد نیز استحکام بالایی از خود نشان می‌دهد. از چاپ روی برچسب شیشه ای می توانید برای بادکنک مناسبتی هم استفاده کنید لیبل حرارتی (thermal label)
لیبل های چسب دار حرارتی با استفاده از حرارت بر روی محل مورد نظر چاپ میشود و بیشتر این لیبل ها در مصارف پزشکی و آزامایشی مورداستفاده است عمر این لیبل ها کم است و زود خراب میشود.

چاپ لیبل پی وی سی (pvc label):

از انواع دیگر لیبل‌ها می‌توان به نوع پی وی سی اشاره کرد. این مورد از مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و رطوبت برخوردار بوده و برای همین اکثرا برای چاپ برچسب اموال از این نوع استفاده می شود.
برچسب‌های pvc، از عمر و دوام زیادی بهره‌مند می‌باشند و در مدل مات و براق تولید می‌گردند. همچنین این برچسب در برابر عوامل جوی نیز از خود استحکام خوبی نشان داده است. از نظر قیمت هم بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر گزینه‌ها استیبل متال (metal label)
به دلیل استفاده از ریبون رزین در آن، یکی از استوارترین نوع چاپ لیبل این  برچسب ها است که در برابر پاک‌کننده‌های مختلف می‌باشد. از این نوع برچسب‌ها در خودروها و لوازم برقی بهره برده می‌شود و در مقابل خوردگی و خش از خود مقاومت نشان می‌دهند. همچنین این مدل در برابر سرمای 40- و گرمای 220+ درجه سانتی‌گراد بسیار بادوام است.

لیبل یا چاپ لیبل وید (void label)

این نوع برچسب‌ها که به لیبل شطرنجی نیز معروف می‌باشند بیشتر در مواردی که مربوط به گارانتی هستند به کار می‌روند. لازم به ذکر است این نوع برچسب‌ها قابلیت تحمل حرارت تا 80 درجه سانتی‌گراد را دارند.

شکل و ابعاد چاپ لیبل یا برچسب

در چاپ برچسب می‌توان هر طرح دلخواهی را چاپ کرد. برای مثال چاپ لیبل گرد یا دایره ای، چاپ لیبل بطری و حتی چاپ لیبل شبرنگ و چاپ لیبل رولی. همچنین چاپ برچسب در اندازه‌های متنوع از چاپ لیبل و برچسب A5، A4 تا ابعاد بزرگتر قابل سفارش است نحوه  و انواع چاپ و طراحی لیبل.
به طور کلی دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست برای چاپ برچسب با طرح دلخواه استفاده می‌گردد. چاپ دیجیتال لیبل یکی از پرسرعت‌ترین روش‌های موجود بوده که برای چاپ لیبل تعداد کم و فوری و حتی یک روزه استفاده می شود. در عوض در چاپ افست هزینه‌ها تا حد زیادی کاهش می‌یابد و می‌توان در آن از مدل‌های مختلفی همچون طلاکوب و یووی استفاده نمود.

قیمت خرید چاپ لیبل چطور محاسبه می شود؟

با توجه به اینکه شرکت چاپ برچسب در کدام شهر است، ممکن است کمی تفاوت قیمت وجود داشته باشد. مثلا معمولا در تهران کمی قیمتها نسبت به سایر شهرها بیشتراست.
عامل دیگر در تعیین هزینه چاپ لیبل پشت چسب دار اندازه آن است. اندازه های کوچک بر اساس لت و اندازه های بزرگتر از A3 برحسب متر سنجیده می شوند، که برای چاپ آنها از لیبل‌های رولی استفاده می شود.
جنس کاغذ پشت چسب دار عامل سوم موثر در قیمت آن است، لیبل کاغذی، شیشه ای و  PVC قیمتهای متفاوتی دارند. با انتخاب صفحه هر یک از بالای همین صفحه قیمت ها را به صورت آنی مشاهده کنید.

مزایای چاپ لیبل

استفاده از لیبل مزایای بسیاری دارد که به موارد زیر  به آن اشاره میکنیم:

  • امکان درج قیمت محصول، بارکد، تاریخ و پیام‌های تبلیغاتی بر روی آن
  • چاپ آن بر روی عسل، محصولات مواد غذایی و تولیدات خانگی و درج مشخصات روی آن
  • دوام بسیار بالا در برابر گرما، سرما، رطوبت، خوردگی و آلودگی هوا
  • تقلیل زمان اجرا و چسباندن این کاغذ پشت چسب دار بر روی محصولات مورد نظر
  • یکی از کاربردی‌ترین ابزار برای تبلیغات و کسب سود بیشتر

قیمت چاپ لیبل چقدر است ؟

قیمت چاپ لیبل با توجه به نوع چاپ و تیراژ آن برآورد می‌شود زیرا هر یک از انواع چاپ پشت برچسبداری که در بخش قبلی معرفی کردیم، متریال خاص خود را برای تولید دارند. به همین دلیل قیمت آنها با توجه به تعداد، نوع طرح، مدت زمان تحویل، اعمال خدمات تکمیلی، سایز و فاکتورهایی از این قبیل مشخص می‌شود. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت انواع چاپ لیبل به صفحه قیمت چاپ عمومی اندیشه برتر مراجعه کنید.
بنابراین اگر می‌خواهید برای محصولات و خدمات خود ازکاغذ پشت چسب دار استفاده کنید حتما با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا بهترین لیبل‌ها را با بکارگیری مرغوب‌ترین متریال برای شما طراحی و چاپ کنیم.
چاپ لیبل که به چاپ کاغذ پشت چسبدار نیز شناخته می‌شود یکی از انواع پرکاربرد چاپ است که مشاغل مختلف جهت معرفی و تبلیغات محصولات و خدمات خود از آن استفاده می‌کنند. از این نوع چاپ معمولا برای معرفی محصول و برند تولیدکننده، درج اطلاعات تکمیلی همچون نحوه مصرف، تاریخ تولید و انقضا، مواد تشکیل دهنده، طریقه مصرف، کد QR و غیره استفاده می‌شود و در واقع هویت و شناسنامه محصول به حساب می‌آید.
چاپ لیبل دارای انواع مختلفی است که هریک از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارند و با توجه به نیاز و سفارش مشتری چاپ می‌شوند. چاپ لیبل به کسب و کار و محصولات شما اعتبار می‌بخشد و میزان فروشتان را ارتقا می‌دهد. بنابراین اگر تولید کننده و یا ارائه دهنده خدمات خاصی هستید حتما برای محصولات خود از برچسب‌های چاپ لیبل‌ استفاده نمایید.