مهر پزشکی

سفارش آنلاین، تلفنی و حضوری

نمونه مهر پزشکی

سفارش ساخت مهر پزشکی

 مهر شاینی با طراحی و ساخت ژلاتین

 مهر سانی با طراحی و ساخت ژلاتین

 مهر ترودات با طراحی و ساخت ژلاتین

 مهر ساده

در این مقاله، قصد داریم به بررسی جزئیات نحوه انتخاب و طراحی و سفارش مهر پزشکی بپردازیم و مهمترین ویژگی‌های یک مهر استاندارد را معرفی کنیم. مهر، یکی از ابزارهای اساسی در انواع شغل‌ها و حرفه‌هاست که از طریق آن اسناد و برگه‌ها به راحتی به اعتبار و اعتماد برخوردهای مختلف دست پیدا می‌کنند. این امر نشان از اهمیت و حساسیت در انتخاب و طراحی مهرها دارد، زیرا ممکن است سواستفاده‌های ناخواسته رخ دهد. بنابراین، ضروری است که خرید مهر پزشکی با طرحی منحصر به فرد و مقاوم در برابر تقلب طراحی شود.

مهر پزشک یک نماد اهمیت و حرفه‌ای بودن پزشکان است، به عبارت دیگر، امضایی که در اسناد پزشکی برجسته می‌شود. طراحی مهر پزشکی باید به گونه‌ای باشد که امکان جعل آن به راحتی نباشد و از لحاظ ظاهری نیز زیبا و خاص باشد. در ادامه، به مواردی که حین سفارش مهر پزشکی باید به آن توجه شود، اشاره خواهیم کرد. ما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

سفارش یا خرید مهر پزشکی

خرید مهر پزشکی بسیار حائز اهمیت است و باید به ویژگی‌های اساسی آن توجه ویژه‌ای شود. این مهرها باید تایید شده توسط امور پزشکی، به خصوص وزارت و نظام پزشکی باشند. آنها از اندازه‌ها و طرح‌های متنوعی برخوردار هستند که یکی از اصلی‌ترین و پرکاربردترین مهرها در زمینه پزشکی هستند.

پزشکان به دلیل انجام کارهای خود در مطب‌های خصوصی و بیمارستان‌های مختلف نیاز به مهرهای پزشکی دارند. مهم است که بیمارستان‌ها نشان بیمارستان را روی مهر پزشک درج کنند، و برای این امور، گارنت گرافیک خدمات خاصی ارائه می‌دهد. در نتیجه، لازم است مهر بیمارستان در مهر پزشکی به‌درستی درج شود.

یکی از نکات مهم در مورد این مهرها، استفاده مداوم و طولانی آنهاست. با توجه به شرایط کاری، تولید مهرهای پزشکی با کیفیت و مقاوم از اهمیت بیشتری برخوردار است. این مهرها برخلاف مهرهای لیزری، به شکل‌ها و جنس‌های مختلفی، از جمله ژلاتینی و غیر اتوماتیک تولید می‌شوند.

تصویب یک نسخه یا پرونده پزشکی با موضوع در حوزه پزشکی بسیار حیاتی است و اهمیت دارد که بدون دخالت در مهر پزشکی جزئیات و ساختار مهر مورد بررسی قرار گیرد. مهرهای پزشکی از جمله مهرهای دستگاه ترودات، با ابعاد و اندازه‌های متنوع، به منظور استفاده پزشکان و دکترها تولید و طراحی می‌شوند.

طرح مهر پزشکی بیمارستان

همانطور که قبلا گفته شده است، مهرهای بیمارستانی یا مهر مطبی با هم فرق دارد از این جهت تعداد بسیاری از پزشکان در مطب های شخصی خود یا در بیمارستان مشغول به فعالیت هستند مهر پزشکی با آرم و لوگوی بیمارستان برای خود ثبت میکنند. از این جهت  درج لوگو از اهمیت بالایی برخوردار است. البته در این مورد باید شرایط لازم برای نامه معرفی از بیمارستان را هم در نظر بگیرید. زیرا در این موارد  ارائه مدارک تحصیلی و جواز مطب  برای ساخت مهر با عنوان بیماستان فقط کافی نیست.

اطلاعات مهر پزشکی

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی لوگو هستید، می‌توانید به صفحه خدمات طراحی لوگو ما مراجعه کنید. برای درخواست طراحی مهر پزشکی بیمارستان، ضروری است یک نامه رسمی از مراجع مربوطه دریافت کرده و ارائه دهید. گارنت گرافیک می‌تواند مهر پزشک را با انواع مختلف و اقسام متنوع ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات، به صفحه طراحی لوگو ما مراجعه فرمایید.

سایز مهر پزشکی

جنس و ابعاد یک مهر از اهمیت زیادی است که روزانه و با زمان طولانی تری استفاده میشود و بر اساس کارایی های مختلف ابعاد مختلفی داشته باشد. سایز مهر پزشکی اهمیت دارد که پزشکان از مهرها از این مهرها که مهر اتوماتیک و یا دسته اتوماتیک دارند استفاده میکنند.بر اساس کارایی و استاندارهای خاص متن پزشکی یا نام و نام خانوادگی پزشک متفاوت است.

مهر پزشکی اتوماتیک لیزری ابعاد 22 در 58 میل است که یک سایز استاندار است که تمامی متن های موجود در مهر به خوبی برای عموم نشان داده شود از این برخی پزشکان تمایل دارند مهرهایشان در سایز کوچیک تر استفاده شود یک سایز مقول و استاندار برای مهرهای پزشکان سایز 18 میل در 47 میل است و از این رو اسم هایی که در مهر باید قرار بگیرد دارای کلمه هایی کمتر و کوچیک تر باشد.

انواع مدل مهرهای پزشکی

مهر پزشکی به دلیل داشتن ابعاد های مختلف و مدل های مختلفی که تولید میشوند باید در سه مدل اتوماتیک لیزری و جیبی تولید شود.به انواع این مهر ها اشاره میکینم.

مهر پزشکی ژلاتینی اتوماتیک

مهر پزشکی اتوماتیک از دسته های معروف برای پزشکان است که جز مهرهای پزشکی و ریلی و مهرهای فشاری معروف است.از زمان های قدیم این مهرها تا به الان بسیار اهمیت دارد.

مهر پزشکی لیزری

استفاده از تکنولوژی مهر پزشکی لیزری در حوزه ساخت پزشکی نمایانگر تحولات بزرگی در این صنعت است. در این روش مدرن، به جای استفاده از ژلاتین، از پلیمرهای پیشرفته‌ای استفاده می‌شود که دارای طول عمر بسیار بالا و کیفیت فوق‌العاده‌ای هستند. این ابتکار باعث افزایش مقاومت و دوام مهر پزشک متخصص و عمومی می‌گردد و از نظر کیفیت، گزینه‌ای بسیار مطلوب ارائه می‌دهد.

مهر پزشکی جیبی

یکی از پرکاربردترین انواع مهر پزشکی مهر طبی جیبی است . پزشکان معمولاً به دلیل سهولت در استفاده از این مهر و موم و نمونه مهر پزشک متخصص و عموم از مهر و موم جیبی استفاده می کنند.

مهر و موم جیب پزشکی جیبی ابعاد مختلفی دارد که بیشترین اندازه مورد استفاده 18*47 میلی متر است. مهر پزشک جیبی دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی است که با ارسال پیام می توانید آن ها را مشاهده کنید.

از روی اسم مهر پزشکی جیبی کاملا مشخص است که به راحتی در جیب قرار میگیرد و فضای کمتری را اشغال میکند و در هر زمان و مکانی مورد استفاده قرار میگیرد این گونه مهرهای جیبی تاشو هستند و برای پزشکان به راحتی قابل استفاده است و داخل کیف و.. به راحتی قرار میگیرد.

پزشکان هنگام استفاده از این مهرها باید دو مهر همراه داشته باشند یک مهر برای انجام امور دایمی مورد استفاده است و دیگری کارهای ضروری خود.مهرهایی که برای مطب پزشکان مورد استفاده قرار میگیرید دارای سایز بزرگتر نسبت به جیبی است و در مدل های اوتوماتیک ساخته میشودکه نیازی با استمپ مهر نباشد.

طرح مورد توجه برای مهر پزشکی

طراحی که در مهر های پزشکیانجام میشود  از اهمیت بالایی برخوردار است و  بر اساس یک استاندارد خاص و مشخص است

طرح های زیادی در مهر پزشکی وجود دارد که با توجه به استاندارهای موجود این مهرها تولید میشود.در وحلهه اول نام پزشک درستون  اول مهر قرار میگیرد و در ستون های بعدی شماره نظام پزشکی قید میشود.پزشکان زیادی برای ثبت کردن مهر خود از نوشتن متن نستعلیق استفاده میکنند که معمولا برای ثبت کردن این اسامی پزشک تا خط خیلی بزرگ مثل نستعلیق به نظر رسد و به همین دلیل زیاد برای ساخت این ابعاد مهر توصیه نمیشود .

به همین دلیل بهتر است یک سطر نام پزشک و برای بقیه متن از متن نستعلیق استفاده گردد البته کاملا بسته به سلیقه مشتری دارد کهه با چه فونتی طراحی شود که رسمی و جذاب باشد  با امدن فونت های جدید و حتی طراحی لوگو و برند و ترکیبی از این دو نام پزشک مورد استفاده است. طراحان طراحی مهر پزشکی اشنایی کامل دارند.

اگر شما پزشک هستید اقدام به ساخت مهر دارید بهتر است از شرکت های معتبر کمک بگیرید. که با توجه به سلیقه شما و اشنایی کامل به این موضوع میتوانند به راحتی برای ساخت مهر با طرح خاص خودتون اقدام به ساخت ان کنند.

قیمت مهر پزشکی

قیمت طراحی مهر طبی نیز مانند هر نوع دیگری بسته به نوع و دستگاه مورد استفاده متفاوت است. مهر پزشکی دارای جنسی ژلاتینی ساده کمترین و مهر لیزر مهر پزشکی اتوماتیک بالاترین قیمت این مهرها را دارد .

عوامل موثر بر ارزش تمبر شامل موارد زیر است :

1- نوع مهر ( ژلاتینی، لیزری ، برجسته )

2- اندازه و الگوی مهر پزشکی ( مهر پزشکی مستطیل )

3- تولید کننده برند مهر پزشکی ( سان ، موبی ، ترودوت ، کلاب ، شینی و …)

همانطور که در سطر قبل گفتیم علائم بالینی تا حدودی با علائم عملی متفاوت است به همین دلیل بسیاری از پزشکانی که در شرکت ها و بیمارستان های خصوصی کار می کنند علائم پزشکی مانند نمونه مهر نظام پزشکی خود  و علائم و نشانه های بالینی را ثبت می کنند. آنها آن را انجام می دهند. بنابراین معرفی لوگو از طریق سفارش مهر پزشکی بسیار مهم است. البته در این مورد باید شرایط فرم درخواست از بیمارستان را نیز در نظر بگیرید . زیرا در این مواقع برای ساختن مهر با نام بیماریستان برای مهر پزشکی همراه داشتن گواهی تحصیل و گواهی پزشکی کافی نیست.

سفارش مهر پزشکی

از آنجایی که اسناد مهم پزشکی جزو اسناد محرمانه طبقه بندی می شوند، مهر پزشکی که این اسناد را مهر و موم کرده است الزامی است. لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و عواقب احتمالی برای پرس پگا، کلیه چاپ ها با مجوز و ارائه گواهی معتبر طراحی و تولید می شوند. برای سفارش مهر پزشکی ( مهر طبی ) ارائه مدارکی که هویت و تخصص پزشک را تایید کند الزامی است. به این ترتیب می توانید مهر طبی خود را با بالاترین کیفیت و ظاهر دلخواه داشته باشید و از نظر خود و عدم سوء استفاده راضی باشید.

سفارش آنلاین مهر پزشکی

از آنجایی که مراجعه حضوری زمان بر است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند تا حضوری، شرایطی را فراهم کرده ایم که به راحتی می توانید به صورت آنلاین و کاملا آفلاین مهر پزشکی خود را سفارش دهید. برای این کار انتخاب طرح و نوع مهر و ارائه مدارک مورد نیاز کافی است. ما در اسرع وقت درخواست مهر پزشکی شما را بصورت آنلاین خواهیم داد.

ساخت مهر پزشکی

در صورتی که قصد دریافت مهر پزشکی را دارید کافیست بر روی مهرهای موجود در سایت بر روی گزینه مورد نظر کلیک کرده و پس از پرکردن فرم اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در هر مرحله از سفارش، در صورت داشتن سوال با شماره تماس های گارنت گرافیک تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

برای اقدام به خرید مهر پزشکی، کافیست به راحتی بر روی مهر موردنظر خود کلیک کنید و پس از پرکردن فرم مربوطه، سفارش خود را ثبت کنید.

در هر مرحله از مراحل ثبت سفارش، در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام، با شماره 09223961775 تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی نوین مهر بهره‌برداری کنید و به بهترین شکل ممکن در انتخاب و سفارش مهر پزشکی کمک گرفته باشید. اهمیت ما در نوین مهر، به اطمینان حاصل کردن از راهنمایی و پشتیبانی شما در تمام مراحل ایجاد مهر پزشکی اختصاص دارد.

 

مهر پزشکی عمومی

مهر پزشک عمومی نه تنها در اختصاص به پزشکان بلکه در حوزه‌های مختلف جامعه سلامت نیز جایگاه ویژه‌ای دارد. این مهرها با ابعاد و مدل‌های متنوع، بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان، ساخته می‌شوند. سفارش مهر پزشکی عمومی با اندازه‌ها و خصوصیات متفاوت، تنوع و گستردگی در اختیار سفارش‌دهندگان قرار می‌گیرد. این مهرها اغلب به عنوان مهرهای اتومات شناخته می‌شوند.

به‌طور مثال، از ابعاد 37 در 13 میلیمتر برای رشته‌های پرستاری استفاده می‌شود. اما پزشکان، داروخانه‌ها، فیزیوتراپیست‌ها و سایر حوزه‌های پزشکی عمومی از ابعاد 45 در 15 میلیمتر بهره می‌برند. ضمناً در صورت نیاز به درج آرم یا لوگو در مهر، سایز و شکل مهر ممکن است متغیر باشد. برخی از مراکز درمانی و بیمارستان‌ها تمایل دارند تا لوگوی خود را در مهرهای خود قرار دهند.

نمونه مهر نظام پزشکی : جهت سفارش مهر پزشکی عمومی ارائه تصاویر کارت نظام پزشکی برای پزشکان یا کارت شناسایی برای پرستاران یا مجوزهای قانونی از جمله مجوز تاسیس داروخانه الزامی است. با این اقدامات، مشتریان می‌توانند به راحتی مهرهای خود را با کیفیت و اطمینان بالا سفارش دهند و در مسیر ارتقاء سلامت جامعه نقش موثری ایفا کنند.

 

طرح مهر پزشک عمومی

در زمینه ساخت طرح مهر پزشک عمومی یک رویکرد نوین و گسترده‌تر از استفاده از نستعلیق برای نام پزشک به وجود آمده است. این مسئله هنگام خرید و سفارش مهر پزشکی کاملاً به سلیقه افراد بستگی دارد و قانونی در این زمینه تعیین نشده است. با ظهور فونت‌های جدید، جذاب و رسمی، پزشکان دیگر محدود به استفاده از فونت نستعلیق نیستند. آن‌ها انتظار دارند از فونت‌ها و حتی ایجاد لوگو و برند با ترکیبی از نام و تخصص در مهر خود استفاده کنند.

طراحان گارنت با سابقه و آشنایی کامل به این تیپ سلیقه می‌توانند نیازهای پزشکانی که به دنبال طرح خاصی برای طرح مهر پزشک عمومی خود هستند، را به راحتی برآورده کنند. اگر شما یک پزشک هستید و به ساخت مهر خود فکر می‌کنید، توصیه می‌شود از مشاوره رایگان بهره ببرید. این مشاوره شامل ایده‌های خلاقانه و پیشنهادهایی است که به شما کمک می‌کند تا یک مهر منحصر به فرد و با طراحی ترکیبی از نام و تخصص خود را به دست آورید.

 

خرید مهر پزشکی

قیمت مهر پزشکی مانند سایر مهر ها به نوع مواد و دستگاه مورد استفاده بستگی دارد. مهر پزشکی ژلاتین ساده کمترین است و مهر پزشکی لیزری اتوماتیک بالاترین قیمت را در بین این پرکننده ها دارد.

هزینه ساخت مهر پزشکی در گارنت گرافیک

عوامل موثر بر قیمت مهر پزشکی

1- نوع چاپ ( ژلاتینی، لیزری، برجسته )

2- اندازه و الگوی مهر  ( مستطیل شکل )

3- مارک های مهر پزشکی

از جهات مختلف، این نوع مهر می‌تواند تأثیرگذاری زیادی داشته باشد که در زمان خرید مهر پزشکی آن به طور ویژه به آن توجه می‌شود. در نوین مهر، تلاش کرده‌ایم تمامی انواع مهرهای پزشکی موجود در بازار را به همراه قیمت‌هایشان جا دهیم تا در صورت داشتن نیاز به ساخت مهر، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. هدف ما این است که شما بتوانید با در نظر گرفتن معیارهای مختلف، مهر پزشکی مناسب و دقیقی را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

 

نمونه مهر پزشک

نمونه مهر نظام پزشکی : برای دیدن نمونه مهر پزشک متخصص و عمومی با رویکرد جدید و گسترده، می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و طرح‌های مختلف را مشاهده نمایید. کارشناسان ما با تجربه در زمینه طراحی مهر پزشک آماده‌اند تا به شما کمک کنند و در انتخاب بهترین طرح مهر پزشکی و فونت برای مهر شما همراهی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما، می‌توانید با شماره ما تماس حاصل فرمایید یا از طریقشبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما با کمال میل و حرفه‌ایترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.

 

کلام آخر

ما در مورد مهر پزشکی در سند بالا به شما گفتیم. مهرهای طبی یکی از انواع مهر و موم های پرکاربرد در صنعت پزشکی می باشد. در واقع، با توجه به اینکه تمام گواهی ها و مدارک پزشکی باید تایید شود، هر پزشک و هر فردی که در این راستا فعالیت می کند باید یک یا چند مهر پزشکی با نام و شماره تلفن همراه خود داشته باشد. به همین دلیل امروزه استفاده از این خدمات نسبت به قبل بسیار افزایش یافته است. شما می توانید برای خرید هر نوع مهر طبی در سایزها و طرح های مختلف از مهر رایگان سفارش دهید و سپس این مهرها را با قیمت های بسیار مناسب از ما خریداری کنید.

سفارش ساخت مهر پزشکی تهران

جهت سفارش و خرید مهر پزشکی فوری و آنلاین می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان مهر پزشکی در گارنت گرافیک بهترین را انتخاب نمایید.

سوالات متداول

چه عواملی بر قیمت مهر پزشکی موثر می‌باشد؟

همه ما و همه کسانی که قصد خرید یک کالای خاص مانند مهر پزشکی را دارند معتقدیم که قیمت این کالا مهم ترین عامل است. خرید مهر پزشکی نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. یعنی همه قبل از خرید ابتدا به قیمت این مهرها و ترکیب آنها نگاه می کنند و سپس با توجه به بودجه خود اقدام به خرید می کنند. اکنون ممکن است از خود بپرسید که چه ویژگی هایی مسئول قیمت مهر پزشکی  هستند.

ابتدا باید بگوییم که نوع دستگاه مورد استفاده در ساخت مهر پزشکی برای ساخت این نوع از تمبر ها نقش زیادی در افزایش یا کاهش قیمت مهر پزشکی دارد. ضمناً در موارد فوق گفته شد که مهر ساده قیمت پایینی دارد و آب بندی اتوماتیک قیمت بالاتری نسبت به سایر مهرها دارد. این عامل همچنین می تواند عاملی باشد که بر قیمت خرید نهایی مهر پزشکی تأثیر می گذارد.

شکلی که برای مهر پزشکی خود انتخاب می کنید می تواند مربع، مستطیل یا بیضی باشد. همچنین طرح تمبر شما قطعا با تمبر دیگری متفاوت خواهد بود. برندی که برای ساخت مهر خود استفاده می کنید نیز در این زمینه بسیار مهم است و از همه مهمتر مغازه ای که به ساختن مهر پزشکی خود انتخاب می کنید می تواند در کاهش یا افزایش قیمت مهر موثر باشد.

پس توجه داشته باشید که اگر یک تمبر باکیفیت اما ارزان در سایزها و مدل های مختلف می خواهید، ابتدا باید یک مغازه با قیمت مناسب انتخاب کنید و سپس سفارش تمبر سازی خود را در این فروشگاه ثبت کنید.

سایز مهر پزشکی چقدر است؟

اهمیت این مهرها پزشکی به خاطر کاربری روزانه آن بسیار بالاست و بنابراین باید ابعاد و جنس آن با دقت مد نظر قرار گیرد. سایز مهر پزشکی بسته به متن یا نام و نام خانوادگی پزشک متغیر است و باید با استانداردهای خاص سازمان نظام پزشکی همخوانی داشته باشد.

استفاده پزشکان از مهر با دسته اتوماتیک یا مهر اتوماتیک به دلیل کارایی و سهولت است. مهر پزشکی اتوماتیک لیزری دارای ابعاد استاندارد ۲۲ در ۵۸ میلی‌متر است و تمام اطلاعات مورد نیاز را به خوبی نمایش می‌دهد. بعضی پزشکان ممکن است ترجیح دهند از مهرهای کوچکتر استفاده کنند.

یک سایز مهر پزشکی استاندارد می‌تواند ابعاد ۱۸ در ۴۷ میلی‌متری را داشته باشد که برای اسامی با کلمات کمتر و کوچکتر مناسب است. این ابعاد با استفاده از استانداردها و نیازهای کاربردی تایید می‌شود.

منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من