طراحی بروشور تبلیغاتی بشکلی یکپارچه تدوین شده است و مانند طراحی کاتالوگ، توضیحات مربوطه (شرح خدمات، اطلاعات مربوط به فعالیت، محصول یا شرکت) در صفحات داخلی درج شده است. با استفاده از تصاویر تبلیغاتی یا صنعتی در یک بروشور می توانید جذابیت را افزایش دهید و پیام را به مخاطب منتقل کنید. نمونه عکس ها را می توانید در صفحه عکاسی صنعتی مشاهده کنید.
از مزایای طراحی بروشور نسبت به کاتالوگ ها می توان به هزینه های کمتر، سهولت ارسال پیام و ارائه هدفمند اطلاعات کلیدی به کاربران اشاره کرد. بروشورها در دو اندازه و ابعاد معمولی و استاندارد تولید می شوند، به همین دلیل بروشورها یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی محسوب می شوند.

قابلیت ها در طراحی بروشور

می توانید از اندازه های مختلف در طراحی بروشور استفاده کنید.
این بروشور در مقایسه با سایر مواد تبلیغاتی از کیفیت بالایی برخوردار است.
یکی از ابزارهای موثر و پرکاربرد در تبلیغات است.
می توان آن را در اشکال و اندازه های مختلف چاپ کرد.
طراحی بروشور تبلیغاتی نسبت به بسیاری از روش‌های تبلیغاتی مقرون بصرفه‌تر خواهد بود.

طراحی بروشور تبلیغاتی

چاپ و طراحی بروشور تبلیغاتی یک اصل مهم است که باید به خوبی و حرفه‌ای انجام شود. با توجه به عدم حوصله اکثر بینندگان، شایان ذکر است که روش تبلیغات با بروشور باید بسیار جالب و قابل درک باشد. مخاطب باید خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهید را در یک نگاه درک کند تا تشویق شوند تا بروشور را ببینند. متن و عکس های جذاب باید با چیدمان مناسب و ترکیب رنگ های استاندارد پیام بروشور را به مخاطب منتقل کند تا مخاطب بتواند بروشور را بسیار خوب بخواند.

عکس های تبلیغاتی در طراحی بروشور تبلیغاتی می تواند در جذب بازدیدکننده بسیار موثر باشد، فراموش نکنیم که تاثیر عکس ها می تواند هزاران برابر بیشتر از چند صفحه متن باشد. به عنوان مثال، بیلبوردهایی در خیابان را در نظر بگیرید که تصویری بزرگ با عنوان و توضیحات بسیار کوتاه چند کلمه ای به بیننده ارائه می دهند.

یکی از مهم ترین اصول طراحی بروشور، قرار دادن و ترکیب بندی تصاویر است. محتوا باید به گونه ای قرار گیرد و طراحی شود که مخاطب بتواند آن را درک کند و از طریق محتوای طراحی شده، اطلاعات در اسرع وقت به آگاهی مخاطب منتقل شود.
مجموعه طراحی گارنت گرافیک با کمک طراحان حرفه ای به شما این اطمینان را می دهد که خدمات طراحی بروشور حرفه ای و دیگر خدمات مانند طراحی فولدر و … را به بهترین نحو ممکن ارائه خواهد کرد.
نحوه طراحی بروشور تبلیغاتی به گونه ای که باید هدفمند و مخاطب پسند باشد. بروشورها یک ترفند عالی برای جذب مخاطب هستند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت گارنت گرافیک تماس بگیرید و مشاوره و اطرلاعات لازم را کسب نمایید.

قیمت طراحی بروشور

طراحی بروشور آنلاین توسط شرکت های چاپ و نویسندگان تبلیغات، تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می شود، در اکثر موارد هزینه و قیمت طراحی بروشور بسته به روش چاپ بروشور می تواند ارزان باشد. برای مشاهده قیمت طرح های بروشور استاندارد، پایین این صفحه را مطالعه کنید. در ادامه به بررسی نحوه طراحی بروشور تبلیغاتی و نکات مهم برای طراحی بروشور خواهیم پرداخت.

هزینه طراحی بروشور به موارد بسیاری بستگی خواهد داشت. نوع طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی دفعات چاپ نوع کاغذ استفاده شده کیفیتی که برای تصاویر ثابت و متن استفاده می کنید. نوع جلد و طراحی بروشورها و عکس ها و افکت ها. که می تواند در هنگام پیام استفاده شود قیمت این محصولات در معرض تغییر است. اما نکته مهم این است که کیفیت همیشه بیشتر از کمیت ارزش دارد. کیفیت کار خود را به خطر نیندازید و بازاریابی خود را تغییر منفی دهید. که باعث افت کیفیت کار خواهد شد.
با مجموعه گارنت گرافیک می توانید به راحتی نسبت به سفارش طراحی بروشور اقدام کرده و از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید.

سفارش طراحی بروشور

قبل از سفارش بروشور تبلیغاتی ( طراحی بروشور تبلیغاتی )، باید طرح کسب و کار کلی خود را مرور کنید و نوع بروشوری را که قرار است تولید کنید مشخص کنید. سپس می توانید به یک شرکت طراحی و چاپ مراجعه کنید و طرح نهایی بروشور را زیر نظر تیم طراحی آنها قرار داده و نتیجه نهایی را تحویل بگیرید. پس از انجام این مراحل، تعداد چاپ بروشور تبلیغاتی را اعلام کرده و در مورد هزینه و قیمت طراحی بروشور به توافق می پردازید و بروشورهای شما در زمان مشخصی با فرمت و تعداد مورد نظر شما چاپ می شود.

البته لازم به ذکر است که با کمک تیم حرفه ای گارنت گرافیک به راحتی می توانید تمامی این مراحل طراحی بروشور تبلیغاتی طی کنید تا بروشور مورد نظر خود را با طراحی زیبا به دست آورید.