طراحی مجله

گارنت گرافیک متخصص در طراحی مجله، فصلنامه، ماهنامه، گاهنامه و … سرعت، دقت، ویرایش، کیفیت و حوصله در طراحی مجلات از مهمترین دغدغه های بسیاری از انتشارات و شرکت‌ها می باشد. علاوه بر این، هزینه های سنگین برخی از طراحان بخش بزرگی از بودجه انتشار را تشکیل می دهد. از این رو طراحی گارنت گرافیک در زمینه انواع طراحی در زمینه های مختلف شامل طراحی کاتالوگ و همچنین طراحی انواع مجلات، آماده عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان های مختلف جهت سفارش طراحی مجله می‌باشد.

برخی از مجلات ظاهر خوبی دارند، با پیام خود با مخاطبان خود ارتباط می‌گیرند و برای مشاغل مختلف بسیار مفید هستند. طراحی مجله به صورت حرفه ای کار ساده ای نیست و نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. ما با وجود طراحان حرفه ای اینجا هستیم تا شما را در مورد برخی از مراحل استراتژیک در طراحی مجله که منجر به نتایج عالی می شود، آگاه کنیم. توجه به این عوامل به شما در موضوع طراحی مجله کمک می کند تا بهتر روی نیازها و انتظارات مشتریان تمرکز کنید و آنها را برآورده کنید.

گرفتن ایده از همه جا

همه طراحان ایده های منحصر به فردی را ارائه نمی کنند، زیرا آنها همیشه روی همان طرح هایی کار می کنند که قبلا استفاده کرده اند. این مشکلی است که بسیاری از طراحان با آن روبرو هستند. بهترین کار این است که به بیرون بروید و چند ساعت در مکانی ساکت و آرام بنشینید. به زودی متوجه خواهید شد که ایده ها و برنامه های متفاوتی به سراغ شما خواهد آمد.

یک طراح باید تفکر خود را تغییر دهد تا بهترین خلاقیت خود را در طراحی مجله به نمایش بگذارد. می توانید یک دفترچه داشته باشید و تمام افکار را قبل از پنهان شدن از ذهنتان یادداشت کنید.

الگوبرداری از نمونه های طراحی مجله

مرحله اساسی طراحی مجله الگوبرداری می‌باشد. این بدان معنا نیست که شما نباید خلاق باشید و فقط ایده های دیگران را کپی کنید. در عوض، با مراجعه به مجلات مختلف، تفکر خود را گسترش دهید و دیدگاه های بیشتری برای فکر کردن ارائه دهید.

طرح روی جلد در طراحی مجله

یک جلد با طراحی خوب و جذاب به شما کمک می کند توجه دیگران را به مجله خود جلب کنید. از تصاویر با کیفیت بالا روی جلد مجله خود استفاده کنید. این تصاویر باید خوانندگان را برای خرید مجله شما ترغیب کند. آنها باید بتوانند با مخاطب ارتباط برقرار کنند. طرح جلد مجله هنگام طراحی مجله باید به وضوح محتوای آن را منعکس کند.

چیدمان چند ستون در طراحی مجله

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کرد، چیدمان طراحی مجله است. استفاده از شبکه های چند ستونی به شما کمک می کند طراحی مجله حرفه ای داشته باشید. سه ستون برای مجلات با اندازه معمولی مناسب است، اما دو ستون زمانی ایده آل است که مجله کوچک باشد.

استفاده مطلوب از فضای سفید

در صورت امکان، قسمتی از صفحات مجله را خالی بگذارید. خواندن مجله ای که صفحات زیادی را پر می کند باعث ناراحتی و خستگی چشم مخاطب می شود. طرح‌بندی‌های مختلف را با فضای سفید کافی آزمایش کنید. سعی کنید ایده ها را با استفاده از تصاویر هوشمندانه منتقل کنید. این به کاهش متن کمک می کند.

خلق طرح سه بعدی در طراحی مجله

طراحی سه بعدی مجله را می توان به کمک کلمات و عکس های چند لایه در طرح های دو بعدی انجام داد و موضوع عکس را از پس زمینه متمایز کرد. این تکنیک کنده کاری می تواند ظاهری سه بعدی ایجاد کند.

سخن پایانی

در این مقاله، همه چیزهایی را که باید در مورد اصول و نکات طراحی مجله بدانید را بطور مختصر و مفید گفتیم. اگر به این رشته علاقه دارید، می توانید مهارت های بصری خود را با نگاه کردن به مجلات و ترسیم نمودارها با ترسیم با استفاده از شبکه ارتقا دهید. اما اگر به خدمات طراحی و چیدمان سفارشی مجلات، ماهنامه و هفتگی نیاز دارید، تیم ما می تواند نیاز شما را با کمترین هزینه ممکن برآورده کند. برای اطلاعات بیشتردر دیگر حوزه های مانند طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت، طراحی بنر، طراحی استیکر و … می‌توانید به صفحات سایت ما مراجه کرده یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09223961775