مهر بیمارستان

ساخت مهر بیمارستان ویژگی هایی دارد که در طراحی آن اثر بخشی خوبی داشته باشد. . و نوشته های روی آن کاملا خوانا باشد. سایز و مدل مهرهای پزشکی با توجه به نوع فعالیت پزشک سفارش دهنده و نوع کاربرد آن فرق دارد. مهر پرستاری از سایز 37 میلیمتر استفاده میشود. به این دلیل که کوچک هست و در جیب هم جامیشود.

مهر بیمارستان از مهم ترین ویژگی های است که باید در زمینه بیمارستان به آن توجه شود مهر های بیمارستان باید مورد تایید امور پزشکی به خصوص وزارت و نظام پزشکی باشد.این مهرها یکی از مهم ترین و پرکاربردترین مهرها است که در اندازه و طرح های مختلفی تولید و طراحی شده است.

نکته ای که مهمه باید توجه داشت استفاده زیاد و طولانی این مهرها است که با توجه به شرایط کاری باید این مهرها افزایش زیادی در ساخت این مهرباشد.سرعت بالارفتن استفاده کردن این مهرها باعث شده مهرهای بیمارستان که قبلا مهر لیزری بوده از مهرهای ژلاتینی یا غیر اتوماتیک باشد.

تایید کردن یک نسخه یا پرونده بیمارستان که با یک موضوع در علم بیمارستان است. از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید به این نکته توجه داشت که بدون دخالت در مهر پبیمارستان جنس و مدل و ساختار مهر مورد بررسی قرار میگیرید. یکی از معروف ترین مهرهای بیمارستان دستگاه ترودات است که در اندازه و ابعاد مختلفی برای پزشکان و دکتر ها  تولید و طراحی می شود.

شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی‌های لازم در زمینه ساخت مهر بیمارستان ، با ما تماس بگیرید. البته لازم به ذکر است برای طراحی ساخت مهر بیمارستان باید نامه معرفی از طرف بیمارستان را به همراه داشته باشید.

تماس با ما: 09223961775

سایز مهر بیمارستان

جنس و ابعاد یک مهر بیمارستان از اهمیت زیادی است که روزانه و با زمان بیشتری استفاده میشود و بر اساس کارایی های مختلف ابعاد مختلفی داشته باشد. سایز مهر اهمیت دارد که پزشکان از مهرهای بیمارستان از این مهر که مهر اتوماتیک و یا دسته اتوماتیک دارند استفاده میکنند. طراحی مهر بیمارستان بر اساس کارایی و استاندارهای خاص متن پزشکی یا نام و نام خانوادگی پزشک متفاوت است.

ابعاد مناسب برای طراحی مهر بیمارستان

مهر بیمارستان اتوماتیک لیزری ابعاد 22 در 58 میل است  یک سایز استاندار است. تمامی متن های موجود در مهر به خوبی برای عموم نشان می‌دهد. برخی پزشکان تمایل دارند مهرهایشان در سایز کوچیک تر استفاده شود یک سایز مقول و استاندار برای مهرهای پزشکان سایز 18 میل در 47 میل است و از این رو اسم هایی که در مهر باید قرار بگیرد دارای کلمه هایی کمتر و کوچیک تر باشد.

انواع مدل مهر بیمارستان

مهر بیمارستان اتوماتیک

این دسته از مهرها از دسته های معروف برای پزشکان است که جز مهرهای پزشکی و ریلی و مهرهای فشاری معروف است. از زمان های قدیم این مهرها تا به الان بسیار اهمیت دارد. مهر های پزشکی ( بیمارستان ) به دلیل وجود ابعاد های مختلف و مدل های مختلفی که تولید میشوند باید در سه مدل اتوماتیک لیزری و جیبی تولید شود. به انواع این مهرها اشاره میکینم.

ساخت مهر بیمارستان اتوماتیک

در طراحی این گونه مهرها در ساخت پزشکی به جای استفاده از ژلاتین از پلیمر استفاده میگردد که طول عمر بالایی دارد و از کیفیت زیادی برخوردار است و این امر باعث طولانی شدن مهر ها میشود.

طراحی مهر بیمارستان

از روی اسم این مهرها کاملا مشخص است که به راحتی در جیب قرار میگیرد و فضای کمتری را اشغال میکند  در هر زمان و مکانی مورد استفاده قرار میگیرد. این گونه مهرهای جیبی تاشو هستند و برای پزشکان به راحتی قابل استفاده است و داخل کیف و.. به راحتی قرار میگیرد.

پزشکان هنگام استفاده از  مهرها باید دو مهر استفاده نمایند. یک مهر برای انجام امور دایمی مورد استفادهقرار میگیرد  دیگری کارهای ضروری خود پزشک است . مهرهایی که برای مطب پزشکان مورد استفاده است  دارای ابعاد بزرگتر نسبت به جیبی است در مدل های اوتوماتیک ساخته میشودکه نیازی با استنپ مهر نباشد.

طرح مهر بیمارستان

درج لوگو در مهر بیمارستان اهمیت زیادی دارد ، درج لوگو در طراحی مهر بیمارستان تغییر سایز و شکل مهر بر اساس لوگو ارسالی است  مهری شیک  طراحی و ساخته میشود. طراحی که برای مهر بیمارتان در نظر گرفته می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  توجه به استاندارهای موجود در وهله اول نام پزشک در ستون اول مهر قرار میگیرد. و در ستون های بعدی شماره نظام پزشکی قید میشود.

پزشکان زیادی برای ثبت کردن مهر خود از نوشتن متن نستعلیق استفاده میکنند. که معمولا برای ثبت کردن این اسامی پزشک تا خط خیلی بزرگ مثل نستعلیق به نظر رسد و به همین دلیل زیاد برای ساخت این ابعاد مهر توصیه نمیشود .

بهتر است یک سطر نام پزشک و برای بقیه متن از نستعلیق استفاده شود  بسته به سلیقه مشتری دارد.  با چه فونتی طراحی میشود که رسمی و جذاب باشد. با آمدن فونت های جدید و حتی طراحی لوگو و برند و ترکیبی از این دو نام پزشک مورد استفاده است. طراحان ساخت مهر اشنایی کامل دارند.

اگر شما پزشک هستید و در بیمارستان مشغول به کار هستید  اقدام به ساخت مهر دارید بهتر است از شرکت های معتبر کمک بگیرید. که با توجه به سلیقه شما و آشنایی کامل به این موضوع میتوانند به راحتی برای ساخت مهر با طرح خاص خودتون اقدام به ساخت مهر بیمارستان کنید.

سفارش مهر بیمارستان

گارنت گرافیک بعنوان یکی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی سفارش مهر بیمارستان با سالها تجربه کاری در زمینه ساخت مهر و با تکیه به رضایت مشتریان محترم تا ساخت مهر بیمارستان و مهر پزشکی و … را بر اساس نیاز جامعه مطابقت داده و توانسته محصولاتی با کیفیت در تعداد بالا را به سازمان ها و مجموعه های مختلف عرضه نماید.

در گارنت گرافیک سفارش مهر بیمارستان و انواع مهر مانند مهر ژلاتینی، خرید مهر اتومات، مهر لیزری ، مهر برجسته ، مهر جیبی و مهر امضا و نیز مهر فوری وجود دارد که می‌توانید بر اساس نوع مهر مورد نیاز و همچنین ابعاد آن نسبت به ثبت سفارش و ساخت مهر بیمارستان اقدام نمایید.