طراحی لوگو
سفارش آنلاین، تلفنی و حضوری
ساخت لوگو
سفارش آنلاین، تلفنی و حضوری

طراحی لوگو

لوگو شکلی گرافیکی می‌باشد که می‌تواند در قالب یک متن، علامت ها، سمبل و نشانه بطور ترکیبی از آنها طراحی گردد. در حقیقت طراحی لوگو باید بگونه‌ای طراحی شود که برای مخاطب قابل درک باشد و به صورت بصری و به زبان ساده خوانا و مفهمی از یک متن و تصویر را به مخاطب منتقل کند. تمامی شرکت ها و مجموعه های ثبت شده نیاز به یک طراحی لوگو مناسب و حرفه ای دارند.

لوگو مناسب برای یک سازمان تاثیر بسیار بالایی بر تبلیغات و بازاریابی آن دارد. برای تبلیغات صحیح یک کسب و کار نیاز به یک لوگو حرفه ای و مناسب خواهد بود. به همین دلیل برای سفارش طراحی لوگو حرفه ای نیاز است به یک شرکت که در زمینه طرحی برند فعالیت دارد و از طریق طراحان حرفه ای به این کار اقدام کنید.

 • طراحی برند برای کلیه شرکت‌های صنعتی، تولیدی و تجاری و همچنین کسب و کارهای کوچک استفاده می‌شود تا به این نحو نوع فعالیت، اهداف و محصولشان را با کیفیت بهتری به مخاطبان یا خریداران انتقال بدهند. با تکیه بر خلاقیت، طراحی لوگو منحصر و نمایش دید مطلوب ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب داشته باشند.
 • لوگو می‌تواند ترکیبی از نوشته ها ، تصویر و علامت باشد که مشخصه یک برند است.
 • طراحی لوگو حرفه ای شیک و کارآمد، اهمیت بسیار بالایی در محبوب شدن یک برند در ذهن مخاطبان دارد.
 • لوگو به عنوان علامت تجاری، آرم و نماد و هویت سازمان شما شناخته می‌شود.
 • در بسیاری از موارد تصویر یک لوگو نخستین چیزی است که با شنیدن یک نام به ذهنتان می‌رسد به عنوان مثال: کوکا کولا، نایک، اپل و غیره

اهمیت طراحی لوگو

بیشتر شرکت های بزرگ میدانند که طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کارها، از اهمیت زیادی برخوردار است. با طراحی برند حرفه ای،در ذهن مخاطب خود خواهید ماند و مخاطب برای طولانی مدت برند شما را بخاطر خواهد سپرد. با طراحی لوگو زیبا، برای سازمان و کسب و کار خود، می‌توانید محیطی جذاب را برای خود تداعی کنید. زیبایی که باعث درخشش بیشتر کسب و کار شما خواهد شد. در ادامه می توانید برخی از مزایای طراحی لوگو اختصاصی را مشاهده کنید :

 • داشتن ماهیت سازمانی
 • با ارزش کردن مارک تجاری
 • قابلیت ثبت لوگو
 • ایجاد رقابت در بازار جهانی
 • اثر مثبت بر روی برندینگ
 • پیشروی از رقبا
 • حس اعتماد سازی با داشتن طراحی لوگو مفهومی و شکیل
 • بهره گیری در تبلیغات

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی برای یک مجموعه، متفاوت و قدرتمند بودن برند می باشد.

اشخاصی که سفارش طراحی لوگو خود را به دست طراحان مجموعه گارنت گرافیک اختصاص می دهند باید به این نکته توجه کنند که معمولا همه برند هاکه تیم طراحی لوگو گارنت گرافیک طراحی می کند، بصورت اختصاصی می باشد. لوگو اختصاصی علاوه بر آنکه برند شما را در بین سایر برند‌ها پر رنگ تر می کند، از طرفی نیز موجب جلب اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. لوگو، هرچه منحصر بفرد باشد، برند شما با هویت و شیک تر می شود.

از طرفی بسیاری از مشتریان که برای استفاده از دیگر خدمات ما اعم از طراحی بنر و … مراجعه می‌کنند، از طراحان درخواست طراحی لوگو مناسب با نوع کسب و کار خود را نیز دارند تا بتوانند به پیشرفت و ارتقا سطح کتری خود تاثیری بیشتری بگذارند.

طراحی لوگو اختصاصی، باعث این می شود که از رقیبان خود در این حوزه جلوتر و پیشتاز باشید. لوگو اختصاصی گارنت گرافیک همگی قابل ثبت بوده و می توانید به راحتی، ثبت لوگو خود را نیز انجام دهید.

انواع لوگو

طراحی لوگو ( طراحی برند ) را می‌توان بر طبق استفاده از مواردی مانند شکل ، نوشتار و غیره به تقسیم‌بندی‌های زیر تقسیم نمود :

 • استفاده از تصویر (شکل ، آیکون و تصویر) مثل شرکت اپل
 • اصول طراحی آرم ، لوگو و نشانه

همانطور که گفته شد، لوگو یا نشان واژه، گزینه گرافیکی از برچسب‌ها یا علائم است به ‌طوری که با سبکی خاص حروف یا قلم خاصی تدوین شده یا به شکل ویژه ای چیده شده‌است. سبک حروف ، شکل ، رنگ و … باید تلویحا از دیگر علایم مشابه متفاوت باشد. لوگو یا برند طرح ایده آلی برای نمایاندن محصولات و خدمات و کالای مورد نظر است. همچنین خصوصیات سازمانها و نهادها و … را شرح می‌دهد. در سال های اخیر طراحی لوگو برای شرح تمثیل ها ، لباس نیروهای نظامی، نشان‌ها، فیلمها حتی پرچم‌ها مورد استفاده قرار میگرفت.

قیمت طراحی لوگو

هزینه و قیمت طراحی لوگو به عامل های متنوعی مانند سطح کیفیت لوگو، نمونه کارها، تعداد اتدها، زمان طراحی لوگو، تحلیل و بررسی برند و کسب و کار، بررسی ابعاد و … بستگی دارد. بعضی اوقات مشاهده می‌شود بعضی از اشخاص با وجود داشتن مهارت کافی در استفاده از نرم افزارهای طراحی، هیچ اندیشه و تفکر و خلاقیتی برای طراحی لوگو و دیگر طراحی‌ها ندارند، همین مسئله باعث لطمه بسیار جدی به آینده یک کسب و کار خواهد شد.

 

چه کسی توانایی طراحی لوگو حرفه ای

 • از نظر فنی، هر کسی که کمی با نرم افزارهای گرافیکی  سر و کار داشته باشد و حتی بدون داشتن  دانش اصول طراحی و خلاقیت می‌تواند یک برند طراحی کند.
 • باید به قیمت طراحی لوگو حرفه‌ ای به دید سرمایه‌گذاری آینده کسب و کار و نیز در بخش برند و تبلیغات، نگاه کنیم.
 • طراحی لوگو نقطه آغاز و نمایش دید برای یک کسب و کار بشمار می‌رود.
 • ساخت تصویر ذهنی ماندگار در ذهن مخاطبانتان در گسترش بازاریابی و تجارت برای شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.
 • طراحی برند مناسب سبب می‌شود که لوگوی شما در هر زمانی زیبایی و شکل خود را حفظ می‌کند.

 

مشخصات یک طراحی لوگو اصولی

 1. مطابقت و اعتبار: یک طراحی لوگو اصولی و البته موفق باید توانایی برقراری ارتباطی مفهومی و دو طرفه بین آن کسب و کار و صاحب لوگو (برند یا آرم) که به آن مربوط است برقرار نماید.
 2. پایدار و منسجم: یک طراحی برند خوب و ایده آل باید بتواند در طول زمان همراه با کسب و کار شما رشد پیدا کند و ماندگاری مطلوبی در طول زمان در ذهن‌ها داشته باشد.
 3. قابلیت انعطاف: یک طراحی خوب و موفق باید این امکان را داشته باشد به دو صورت تکرنگ و تمام رنگی چاپ و در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

 

مزایای طراحی لوگو

یکی از اصلی ترین مباحث اولیه طراحی لوگو خاص بودن آن می باشد. به صورتی که لوگو در میان سایر همکاران در همان زمینه و حتی سایرین شکل منحصر داشته باشد. پس برای شروع کار که مبتدی‌ترین حالت محسوب می شود و اصلی‌ترین مزیت طراحی لوگو اختصاصی حرفه ای ایجاد تفاوت و تمایز برند شما با دیگران می‌باشد.

هرقدر این لوگو حرفه ای تر ایجاد شود، به همان میزان در ذهن افراد ماندگاری خواهد داشت.

دومین امتیاز طراحی لوگو اختصاصی و منحصر ایجاد حس اعتماد را برای مشتریان می‌باشد. اگر لوگو شما به صورت کپی یا ایده گرفته از نمونه لوگو بخصوص نمونه های همرده باشد، آن لوگو اصلاً مطابق با توقع و میل شما نخواهد بوذ. در نهایت طراحی برند اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن امتیاز شما را به دیگران تحمیل میکند و هویتی متفاوت و خاص را به شما می بخشد.

یکی دیگر از مزیت‌های طراحی لوگو اختصاصی، این است که میتوانید لوگوی شرکت خود را ثبت کنید. روند ثبت لوگو یک روندی تخصصی می باشد و از آنجایی که تیم طراحی لوگو اختصاصی گارنت گرافیک، با توجه قوانین موجود، بهترین لوگوی اختصاصی و لوگویی قابل ثبت را طراحی خواهند کرد. شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره های درج شده در سایت طراحی گارنت گرافیک با کارشناسان ما تماس گرفته و از تعرفه و قیمت طراحی لوگو و همچنین دیگر خدمات ما اعم از طراحی و ساخت انواع مهر، مهر فوری و سفارش انواع طراحی در زمینه های مختلف و اطلاع از قیمت ها ( قیمت طراحی برند و قیمت مهر و … ) اطلاعات لازم را کسب نمایید.

یکی از اصلی ترین مسئله های رد ثبت لوگو کپی برداری از سایر برندها می‌باشد. زیرا اگر شرکتی آن را ثبت کرده باشید، شما دیگر نمیتوانید آن را دوباره ثبت کنید. در نتیجه نقش یک لوگو اختصاصی پیشرفت بیشتری در این حالت پیدا می کند.

طراحی لوگو

انواع طراحی لوگو

بطور کلی 3 نوع طراحی لوگو  وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. لازم به ذکر است که انواع مختلفی از سبک های طراحی برند یا لوگو وجود دارد که  از حوصله این مقاله خارج است.

لوگو تایپوگرافی

این نوع از طراحی لوگو از تلفیق و ترکیب مناسب بین حروف و کلمات انجام خواهد شد. برای سفارش طراحی لوگو در قالب تایپوگرافی، طراح باید در مورد موضوع آناتومی حروف و موضوع تداوم در طراحی اطلاعات داشته باشد تا  بتواند لوگو را به صورت هماهنگ طراحی کند. لوگوها در مدل تایپوگرافی همیشه یک زیبایی بصری جذاب ایجاد خواهند کرد.

برخی از افراد لوگو تایپوگرافی را به عنوان “طراحی لوگوی نام” نیز می شناسند.

لوگو تصویری

این لوگو به وسیله شکل ها، آیکون ها، طرح ها و رنگ های متنوع طراحی می شود که یک نماد بصری جذاب را برای آن کسب و کار می آفریند. طراحی لوگو تصویری آن هم به صورت ساده و هم با کارکرد، کار مشکل فرسایی در بین طراحان است. در این نوع لوگو ها نیز از تایپ های معمولی برای نام شرکت نیز می توانیم در جای مناسب استفاده نماییم.

لوگو تلفیقی

این لوگو به همان صورت که از نامش نیز معلوم است، با ترکیبی از تایپوگرافی و تصویری ایجاد می شود. طراحی لوگو تلفیقی به مراتب مشکل‌تر از دیگر انواع طراحی لوگو‌ است. زیرا مباحث مختلف لوگو تایپوگرافی و لوگو تصویری را شامل می شود که این دو بخش به حالت جداگانه باید به شیوه‌‍‌ای طراحی شوند که هماهنگی مستحکمی بین آنها وجود داشته باشد.

طراحی لوگو اسم

یکی از مسئله هایی که افراد به زمان سفارش لوگوی خود از طراح درخواست میکنند که طراحی لوگو اسم برند یا نام خودشان می باشد. به همین خاطر طراحان با طراحی لوگو اسم ( طراحی لوگو نام ) فارسی بسیار درخواست دارند. در حقیقت طراحی لوگو اسم را تایپوگرافی می نامیم. این شیوه از طراحی برند به صورت نوشتاری طراحی می شود.

دلیل علاقه به این نوع طراحی لوگو

این را میدانیم که میتواند سلیقه های افراد متفاوت باشد از همین رو با توجه به این نکته برخی افراد با سلیقه های متفاوت ممکن است مورد پسند بسیار از افراد واقع نشود. در کشور ما و به خاطر شرایط محیطی، بسیاری از اشخاص و شرکت‌، دوست دارند که اسم آنها با یک فونت اختصاصی طراحی شود تا وجهه ای متفاوت و زیبا برای خود داشته باشد.

طراحی لوگو اسم برای ایرانیان بسیار مورد پسند می باشد و حتی بعضی اوقات دیده می شود که این نوع سبک از طراحی لوگو، بیشتر از سایر طرح های ارائه شده مورد تایید قرار می گیرد.

اما باید به این مسئله توجه کرد که طراحی لوگو نام، واقعا یکی از جذاب‌ترین نوع لوگو می باشد که مورد استفاده قرار میگیرد. برای سفارش طراحی لوگو فارسی و انگلیسی، می توانید با کارشناسان گارنت گرافیک تماس گرفته و راهنمایی های لازم در جهت ثبت سفارش و ساخت لوگو حرفه ای داشته باشید.

 

سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو حرفه ای باید توسط یک شرکت معتبر و مطمئن انجام شود که بهترین گزینه را برای انجام دادن یک لوگو برای شما فراهم میکند در ارتباط باشید. اکثرا افراد با سفارش دادن مجموعه ما از  طراحی برند خود را راضی بودند.

سفارش طراحی لوگو یکی از موضوعات مهم برای ثبت یک برند در هر زمینه است که هر برند در ابتدای کار، لوگوی خوبی داشته باشد.

طراحی انواع لوگو

هر لوگو یک حس متفاوتی به صاحب کسب و کار ومردم عامه می‌دهد. لوگو اولین چیزی است که هر مشتری میتواند با حس درونی خود جذب آن شود.

لوگو مینیمال

مینیمال یعنی خلاصه شده یعنی در حد امکان به صورت دیداری حس ارامش به مخاطب دهد. این سبک از طراحی لوگو مینیمال به ساده بودن و ساده گرایی برند می‌پردازد. در هنر نیز مینیمالیسم یک سبک است که هر هنرمندی به سبک خودش آن را طراحی میکند.

ایده لوگو

تکیه بر افکار و خلاقیت‌ها در طراحی لوگو

در طراحی لوگو یا نشان تجاری برند داشتن ایده های خاص هر فرد است. این ایده ها بسیار خلاصه شده و در ذهن مردم جا پیدا کند. در پروزه های طراحی لوگو و نشانه این طراحی برند بسیار مهم است.

لوگو منحصر به فرد

در طراحی لوگو خاص حرفه ای میشود که با اصول خاص هر کسب و کاری طراحی و اجرا شود ماهیت این طراحی برند زیبا بودن و کپی نبودن است.

تحلیل برند رقبا

هویت دیداری یا بصری بدون داشتن بررسی برند رقیب ها اشتباه بزرگی سبب می‌شود از دیگر رقبا عقب بمانیم. تحلیل بصری زمانی درست انجام میشود که مخاطب برند را بشناسد و در روند کار طراحی لوگو بتواند در راستای موضوع ان را رعایت کند.

تفاوت لوگو و آرم

لوگو

لوگو تحت عنوان اشکال متفاوت گرافیکی است که طراحی این اشکال ارتباط به ذوق و ابتکار طراحان گرافیک دارد.

۱. برخی از طراحان یک عنوان رو به یک شکل گرافیکی و با بهره مندی از نوآوری خود به صورت ویژه ای طراحی و خلق میکنند و این نوع لوگو در ظاهر فقط بیانگر یک  طرح  است و نکته قابل تامل این طرح شکل گرافیکی آن می باشد.

۲. برخی دیگر از طراحان گرافیک عنوانی را به گونه ای معنا دار طراحی می کنند که هر فردی که  آن رانگاه کند به راحتی متوجه میشود که این لوگو مربوط به چه عنوان، ورزش ، صنعت و شرکت و…می باشد . این نوع طراحی لوگو از نوع طراحی های حرفه ای بوده و هزینه بیشتر را شامل می‌شود.

۳. طراحان دیگر یک عنوان رو به نوع اسم عنوان طراحی می کنند که هر شخص به راحتی می تواند متوجه شود که لوگو شکل چه اسمی است.

طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو شخصی یک کلید خاص و متفاوتی دارد که به قدرت دادن برند شما کمک میکند.

کسانی که سفارش طراحی لوگو میدهند باید به این نکته توجه کنند که طراحی برند بصورت منحصر و شخصی انجام می‌شود مثل آزانس های هواپیمایی که یک لوگو اختصاصی می‌باشد که باید در سایر برندها پرنگ تر باشد و باعث جلب توجه مشتری باشد و افزایش فروش در کسب و کار لوگو طراحی شده هر چه خاص تر و شیک تر طراحی بشود برند کسب و کار شما با هویت تر و منسجم تر می‌شود.

طراحی لوگو هر جه منحصرتر باشد رقیبان بیشتری در این حوزه با خود دارد لوگو های اختصاصی همگی قابل ثبت است و میتوان به سادگی لوگو را ثبت کرد.

طراحی لوگو اختصاصی چه مزیت هایی دارد ؟

یکی از اصول طراحی لوگو خاص بودن لوگو است. لوگو خوب در سایر برند ها باید متمایز دیده شود. ابتدایی ترین روش طراحی لوگو حرفه ای بودن ان است که باید نسبت به برند های دیگه متمایز باشد و در رقیب سایر برند ها باشد. هر چیزی به صورت حرفه ای طراحی شود مسلما رابطه مستقیمی با دیده شدن توجه مخاطب دارد.

دومین امتیاز یک لوگو اختصاصی ایجاد حس متمعن بودن برای عوام است. لوگو طراحی شده اگر کپی باشد یا نسبت به سایر لوگوهایی که وجود دارد همرده باشد ان لوگو منفی تر است.لوگو یا نشانه بار منفی تبلیغی دارد در نتیجه لوگو حس اعتماد و خاص بودن را از بقیه برندهای دیگر متمایز میکند.

شما به عنوان صاحب کسب و کار، سفارش طراحی لوگوی خود را، تنها باید به شرکت هایی بسپارید که از قبل نمونه های بسیار زیادی در طراحی لوگو داشته اند. این موضوع بخاطر این است که این شرکت‌ها، توانایی انجام و به اتمام رساندن سفارش لوگوی شما را به عالی ترین حالت داشته باشند.

منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من