هدایای تبلیغاتی

همه‌ی ما عاشق کادو هستیم. تخفیف و هدایایی دریافت می‌کنیم، حال ما را خوب میکند. به همین دلیل برای گرفتن هدیه سمت تهیه و تدارک هدایای تبلیغاتی میرویم. و نسبت به هدیه تبلیغاتی و کارهایی که لازم است انجام میدهیم. بیشتر درباره‌ی محصول و برند صحبت میکنیم. با کمک افزایش فروش و جذب مشتریان تازه را رقم میزنیم.

هدایای تبلیغاتی محصول و جدیدی هستند که طراحی لوگو و شرکت بر روی آن قرار میگیرد. هدیه دادن به مشتریان برای فروش  و تبلیغ محصولات و خدمات که ارایه داده میشود. این محصولات انواع مختلفی دارد.هدیه تبیلغاتی شامل  ماگ تا کلاه و خودکار و دیگر وسایل و محصولات کاربردی است.

استفاده محصولات وفاداری مشتریان در هر حاضر را افزایش میدهد. و برای گسترده‌تر کردن افزایش محصولات است. برای افزایش مشتری است توسط برندها و شرکت‌های بزرگ و کوچک کاربردهای فراوانی دارد.

طراحی ست اداری یکی از اجزای مهم در هدایای تبلیغاتی است، بحثی مهم در برندینگ یک مجموعه است. دانش برند به تمامی اطلاعات و یافته های یک مخاطب در ارتباط با یک برند گفته می شود که در ذهن باقی می ماند. بدین ترتیب این همخوانی بصری حس خوبی را به مخاطبانتان القا می کند..

ارائه بن تخفیف در هدایای تبلیغاتی

شرکت‌های مختلف برای اولین بار محصول جدیدی را وارد بازار میکند. فرقی ندارد که محصول چه چیزی باشد خوراکی باشد یا عطر، این ایده برای تمام محصولات مصرفی قابل اجرا است. .همه‌ ی آدم ها  محصول رایگان را دوست دارند وقتی شرکت‌ها در قالب هدایای تبلیغاتی، محصولی رایگان در اختیارمان میگذارند.

برای یک‌ بار هم که شده باید امتحان کنید اگر مصرف و خرید را تکرار کنیم  و اگر نه، دور آن را خط بزنیم.درهدیه تبلیغاتی قبل از فروش آن باید دقت کنید و در اختیار مشتری قرار بدهید.مشتری که در فروشگاه ها کار میکنند باید به صورت رایگان با انواع مختلف تبلیغات قرا بدهید.

گاهی‌ اوقات در  شرکت‌ها با ارائه‌ی بُن تخفیف کالاهایی به شکل نمونه و رایگان، باعث جذب مخاطب به سمت فروشگاه‌ها می‌شود.وقتی مخاطب داخل فروشگاه میشود، کارکنان بخش فروش به آنها محصولات دیگری را  پیشنهاد می‌کنند و مشتریان را با اقلام مرتبط دیگر آشنا می‌کنند.

انواع هدایای تبلیغاتی

در هدیه تبلیغاتی انواع محصولات تبلیغاتی، یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه است . فرقی ندارد که کسب و کارتان چقدر تازه است  یا یک برند بزرگ یا  معروف دارید، چاپ هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان می‌تواند روشی کم‌هزینه برای ترویج نام تجاری باشد.
کلید موفقیت ، که بتواند برای استفادۀ روزمرۀ افراد، کارا باشد.

جهت دستیابی به هدف هدایت مشتریان و علاقه‌مند کردن آن‌ها به کسب و کار شما نیز لازم است تا مواردی همچون چاپ لوگو و پیام برند خود را روی هدایا را در نظر داشته باشید. این جزئیات باعث می‌شوند که مخاطبان، طی استفاده از این محصولات، همواره شما را به یاد بیاورند.

از جمله استراتژی‌هایی که در تبلیغات استفاده می گردد، دادن هدایای تبلیغاتی به ارگان ها و.. است ،گرفتن و دادن هدیه برای همه افراد مهم است. که می توانید در تبلیغات محصولات و برند شما  تاثیر دارد. برای گرفتن هدیه های تبلیغاتی و شعارهایی که در روی هدیه شما قرار میگیرد و یا برندهای مخصوص تبلیغات مرتبط با محصول و یا شرکت خاصی درج می گردد.

انواع کمپین، شرکت ها، برندها، نامهای تجاری، کنفرانس ها، و انواع هدیه های تبلیغاتی استفاده می گردد، اگر  هدیه های تبلیغاتی برای کسی یا شرکتی مد نظر دارید.

پیشنهاد می شود هدیه هایی تهیه کنید که دارای ارزش بالایی داشته باشد و به عنوان یک محصول کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد، با دادن یک هدیه خوب کاربر باعث می گردد تا بعد از خرید هدیه برای شما، پول هدیه ای را بدهیم. افرادی که در پی جلب رضایت مشتریان هستند خود در بلند مدت میتوانند به  فروش بالایی برسد و مشتری ها ثابت هستند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه باعث ماندگاری کسب و کار و مشاغل در ذهن افراد خواهد شد. در مجموعه گارنت گرافیک می‌توانید بهترین و خاص‌ترین طرح‌ ها را برای هدیه تبلیغاتی خود استفاده نمایید و تبلیغات مربوط به حرفه خود را بر روی آن حکاکی نمایید. ضمناً با یک مقایسه کوچک، متوجه خواهید شد قیمت‌های مجموعه گارنت گرافیک بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

بنابراین با ارائه هدیه تبلیغاتی زیبا و سیک می‌توانید سبب جذب مخاطبین و در نتیجه پیشرفت کار خود شوید.

تاثیر هدایای تبلیغاتی مدرن بر کسب کار

 نظر سنجی انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی، بیش از 83 درصد مخاطبین در کسب و کار های مختلف با دریافت هدیه تبلیقاتی تمایل بیشتری به استفاده مجدد از خدمات  یا خرید از آن دارند. این نشان از اهمیت بالای تبلیغات در برندینگ و فروش شرکت و کسب و کاراست. از طرفی دریافت هدایای تبلیغاتی از جانب مخاطب سبب وفاداری شما به مشتری میشود.

چاپ نام برند و لوگو بر روی هدیه تبلیغاتی باعث می شود مخاطبتان با هر بار استفاده و یا حتی نگاه کردن به آن هدیه، کسب و کار شما را به خاطر بیاورند.

مزایای ارسال هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، سخنرانی‌ها و… به مشتریان، شرکای تجاری، دوستان و… هدیه داده میشود  و هر کدامشان هم باتوجه‌ به موقعیت مکانی و نوع هدیه، هدف خاصی دارند . ارسال هدیۀ تبلیغاتی معمولاً مدیران بخش بازاریابی کسب‌و‌کارها، با اهداف مختلفی تصمیم به ارسال آن برای مشتریان، شرکت های تجاری، دوستان و… خود می‌گیرند.

ارسال هدیۀ تبلیغاتی مزیت اصلی و بقیۀ مزیت‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، افزایش وفاداری مشتریان به کسب‌و‌کار است. در تمام کسب و کار ارسال هدیۀ تبلیغاتی که داشتیم، این مزیت افزایش وفاداری مشتریان تنها مزیت مشترک در تمام کمپین‌ها بوده است.

برای تداوم ارتباط هدایای تبلیغاتی 

از طریق شبکه های اجتماعی تداوم ارتباط گسترده از طریق این شبکه ها زیاد است.

  • با کمک هدایای تبلیغاتی می‌توان با مخاطب و مشتری خاص خود ارتباط برقرار کنید و برای ادامه‌ی ارتباط و تعامل روی آنها حساب کنید.
  • هدیه  تبلیغاتی  روشی بسیار مؤثر در جذب مخاطب و هزینه‌ی کمی دارد و مدیریت کردن آن  بسیار ساده و قابل‌پیش‌بینی است.
  • هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود محصول‌تان هیجان و تبلیغات خاصی داشته باشد.
  • برای  جذب مخاطب، هدیه  تبلیغاتی می‌توان روش مناسبی برای تشکر از مشتر با همراه برند و محصول ‌تان باشد.
  •  روش‌های تبلیغاتی در فروش بسیار ساده است و  صرف وقت و دانش ویژه‌ای ندارد.
  • از دریافت هدیه و جایزه و مهم‌تر برنده شدن در قرعه‌کشی و… لذت می‌برند. پس با اهدای جوایز و برگزاری قرعه‌کشی‌ها می‌توانید نقش مهمی در ایجاد جاذبه و هیجان میان مخاطبان‌تان داشته باشید.
  • با دادن هدیه تبلیغاتی میان مشتریان‌حرف و ارتباطی مشترک ایجاد خواهید کرد و آنها را به هم پیوند می‌دهید. با این کار شبکه‌ی تعاملات شما با مشتریان بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد.

قیمت هدایای تبلیغاتی

بطور کلی هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. همچنین شما می‌توانید از طریق لیست قیمت های ما هدیه تبلیغاتی را سفارش دهید. لیست  شامل عکس، مشخصات و قیمت است. محصولات ما شامل خودکار، لیوان، صنایع دستی، موس پد، شارژر فندکی و کابل شارژ، کتب و تابلوهای نفیس، ساک دستی، آفتابگیر، جاکلیدی، جاکارتی، فلدر و دفترچه یادداشت، فلش مموری تبلیغاتی، پاوربانک، ست‌ مدیریتی و… هستند.

سفارش و چاپ هدایای تبلیغاتی

ما در مجموعه گارنت گرافیک با سالها سابقه کاری و تجربه در زمینه طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی و دیگر خدمات چاپ مانند چاپ تیشرت و … به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های طراحی و چاپ با استفاده از کادری مجرب و ماهر همواره سعی بر جلب رضایت شما عزیزان دارد.
مشتریان محترم می‌توانند جهت سفارش چاپ هدیه تبلیغاتی خود و ارائه طرح موردنظر با کارشناسان ما تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره و راهنمایی‌های لازم از قیمت طراحی هدایای تبلیغاتی در تهران، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

هدایای تبلیغاتی 1402

از قدیم الایام تا کنون استفاده از هدیه تبلیغاتی روشی موثر و مفید برای برندسازی تبلیغات بوده است. استفاده از هدایای تبلیغاتی 1402 برای مردم به خصوص گروه هدف برند بسیار جذاب و دلنشین است و باعث افزایش آگاهی از برند در بین دیگران خواهد شد.

سفارش هدایای تبلیغاتی 1402

با سفارش هدایای تبلیغاتی 1402 در مجموعه گارنت گرافییک  باید بدانید که استفاده از این محصول باعث می شود تا برند شما در بین افرادی که به دنبال این نوع محصول یا خدمات هستند شناخته شود و به تدریج بر مشتریان شما افزوده شود.

بهترین هدایای تبلیغاتی 1402

اما این سوال پیش می آید که چه نوع محصولی بهتر است به عنوان هدیه تبلیغاتی 1402 استفاده شود؟ و چقدر باید برای این نوع هدایای تبلیغاتی 1402 و بازاریابی هزینه کنیم؟ از کدام فروشگاه هدیه تبلیغاتی استفاده کنیم که کیفیت محصول خوبی داشته باشد و هزینه تبلیغات با این روش زیاد نباشد؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با گارنت گرافیک همراه باشید.

مهمترین نکته هدایای تبلیغاتی 1402

یکی از مهم ترین بخش های ارائه و سفارش هدایای تبلیغاتی 1402 مثلا ارائه و سفارش تقویم رومیزی 1402، تنوع طرح ها متناسب با روش ها و راهکارهای تبلیغاتی جدید است. بدون شک ایجاد طرح های جدید به شدت بر کیفیت و جذابیت یک تقویم رومیزی تاثیر می گذارد.

مرکز حرفه ای  طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی 1402

تمامی مراکز چاپ تقویم سعی در درک نیاز مخاطبان دارند و اما مجموعه گارنت گرافیک فعال در طراحی و ارائه هدایای تبلیغاتی 1402 از طرح ها و نقش های جدید برای ارائه محصولات خود استفاده می کند. هدف از استفاده از طراحی جدید و متفاوت در هدیه تبلیغاتی جلب توجه مشتریان و علامت گذاری هر برند در ذهن آنهاست.

مهمترین نکات هدایای تبلیغاتی 1402

یکی از مهمترین اهداف و کاربردهای چاپ و تهیه هدایای تبلیغاتی 1402 و انواع سررسید، تقویم و سایر محصولات هدیه تبلیغاتی، برندسازی است. انواع مدل های تقویم رومیزی تبلیغاتی، ست های کادو اداری طرح تبلیغاتی جدید یکی از کاربردی ترین محصولات می باشد. تقویم های رومیزی را می توان در مواد و اندازه های مختلف و متناسب با گارنت گرافیک در بهترین کیفیت و اسرع وقت ساخت.

ست هدیه مدیریتی برای هدایای تبلیغاتی 1402

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی 1402 محبوب در کلکسیون ها، ست تعمیر و نگهداری 1402 است. ست های اجرایی که هدیه تبلیغاتی لوکس در نظر گرفته می شوند، بیشتر برای مدیران ارشد خریداری می شوند. این ست ها معمولاً از کیف پول چرمی، تقویم رومیزی، نوت بوک، جاکارتا، جاکلیدی، کیف پول، پاور بانک و … در بسته بندی های شیک به همراه تعدادی هدایای تبلیغاتی لوکس ساخته می شوند.

تهیه هدایای تبلیغاتی 1402 در تعداد مختلف

می توانید تعداد گیفت تبلیغاتی مجموعه را تغییر دهید که کدام یک باعث تغییر قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 می شود. به طور کلی هزینه این هدیه تبلیغات نسبت به سایر بیشتر است و این هدایا اختصاصی تر و برای مخاطبان خاص در نظر گرفته می شود. برای مشاهده و سفارش هدایای تبلیغاتی از طریق مجموعه گارنت گرافیک می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

با هدایای تبلیغاتی 1402 گارنت گرافیک منحصر به فرد باشید

به غیر از هدایای تبلیغاتی 1402 که در این مقاله ذکر شد، می توانید از هدایای دیگری مانند هدایای دیجیتال، ساعت های تبلیغاتی و … نیز استفاده کنید که انتخاب این هدایا به سلیقه و بودجه شخصی هر شرکت بستگی دارد. برای خرید هدیه تبلیغاتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در بازار ایران به مناسبت سال نو می توانید درخواست خود را برای بررسی به مشاوران و کارشناسان فروش ما ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر جدای از مشاوره تلفنی می توانید به سایت مجموعه و صفحه هدایای تبلیغاتی گارنت گرافیک مراجعه کرده و تمامی محصولات را با تمامی امکانات مشاهده و سپس اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

شماره تماس: 09223961775