چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ در چه زمینه ای کاربرد دارد ؟ در رابطه با چاپ کاتالوگ لازم به ذکر است در اصل چاپ کاتالوگ یک ابزار بازاریابی است که اطلاعات خاصی را که کارفرما و صاحبین مشاغل در رابطه با توسعه شرکت، معرفی محصولات و خدماتشان نیاز دارند را در قالب ابزارهای کاربردی در نمایشگاه ها و شرکت ها جهت تبلیغ برند و فروش محصولات نشان داده و در این زمینه بسیار به شما عزیزان برای معرفی و تبلیغ محصولاتتان کمک می دهد.

قیمت چاپ کاتالوگ

در تعیین قیمت چاپ کاتالوگ در مجموعه تخصصی گارنت گرافیک باید عوامل مختلفی در نظر گرفته شود. بر اساس فاکتور هزینه دقیق چاپ کاتالوگ را نمی توان تعیین کرد. نوع کاغذ، اندازه، نوع طرح و …. آنها می توانند متفاوت باشند.

بنابراین در تعیین قیمت چاپ کاتالوگ ابتدا نیاز است تا این موارد موثر تعیین شده و بعد طبق هزینه هایی که مجموعه محسابه می نماید قیمت خدمات چاپ کاتالوگ در گارنت گرافیک به شما عزیزان اعلام می گردد که معمولا نیز قیمت های گارنت گرافیک با کیفیت بالایی که دارد.

در کنار رقبایی که از کیفیتی نیز برخوردار نیستند بسیار مناسب بوده و در قیاس با دیگر مراکز چاپ کاتالوگ بسیار ارزان می باشد.

چاپ کاتالوگ ارزان و فوری

برای هر کیفیت باید قیمت متفاوتی در نظر گرفت . کاغذ خوب ، صحافی و برش تمیز ، سلفون و چاپ با کیفیت از نظر قیمت با نوع متوسط ​​متفاوت است . البته با قیمت کمتر نمی توان کیفیت بالا را در چاپ کاتالوگ تهیه کرد. از سوی دیگر، طرح هایی با هزینه های متفاوت وجود دارد.

اما قطعاً طرحی را نمی خواهید که بازخوردی نداشته باشد . بنابراین به دنبال شرکتی باشید که هم از مواد با کیفیت بالا و هم از تکنیک های طراحی کاتالوگ پیشرفته استفاده می کند تا بازخورد بیشتری در مورد چاپ کاتالوگ دریافت کنید.

 

نکات چاپ کاتالوگ

مهمترین نکات در هنگام چاپ کاتالوگ  چیست ؟ مطمئنا در رابطه با این سوال باید خدمتتان عرض نماییم که مهمترین مساله در رابطه با چاپ کاتالوگ اطلاعاتی است که در آن قرار است به مشتریان و مشاهده کنندگان ارائه نماییم . در صورت انتخاب صحیح مطالب ارائه شده در چاپ کاتالوگ می توانید بهترین جواب را از این روش تبلیغاتی دریافت نمایید.

 

اهمیت چاپ کاتالوگ

موضوع مهم دیگر نوع در رابطه با چاپ کاتالوگ است. چاپ کاتالوگ بر اساس موضوع به دسته های تبلیغاتی، صنعتی و تخصصی تقسیم می شود. با توجه به اینکه هرکسی در چاپ کاتالوگ تکنیک های خاص خود را در طراحی ، ایجاد محتوا ، انتخاب متن مناسب ، محتوا و نوع چاپ دارد؛

به همین دلیل که طراحی و محتوا در چاپ کاتالوگ بسیار مهم است بهتر است همواره جهت اقدام برای چاپ کاتالوگ به یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز طراحی و چاپ مراجعه نمایید که در همین زمینه لازم به ذکر است که در حال حاضر یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین مراکز برای چاپ کاتالوگ مجموعه گارنت گرافیک است که در قلب تهران سالهاست به مشتریان عزیز بهترین خدمات را در رابطه با چاپ کاتالوگ و دیگر امور طراحی گرافیکی و چاپ و … ارائه می نماید.

مرکز طراحی و چاپ گارنت گرافیک با داشتن کادری حرفه ای وسابقه ای بیش از 15 سال سابقه در قلب تهران، مشغول ارائه بهترین خدمات طراحی و چاپ به شما عزیزان است که می توانید جهت برخورداری از بهترین انواع چاپ کاتالوگ به این مجموعه تخصصی به صورت آنلاین و حضوری مراجعه نمایید .

کلیه خدمات طراحی و چاپ کاتالوگ در گارنت گرافیک با استفاده از بهترین متریال و دستگاه ها انجام می گردد.

 

نکات مهم چاپ کاتالوگ

همه به دنبال چاپ کاتالوگ با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت هستند.اما همانطور که می دانید  برای کیفیت خوب باید کمی بیشتر هزینه کنید. اما لازم به ذکر است که در این رابطه  می توانید از راهکارهایی برای کنترل و کاهش هزینه های نهایی استفاده کنید.

استفاده از کاغذهای لوکس در چاپ کاتالوگ هزینه های شما عزیزان را افزایش می دهد. اما در صورتی که استفاده از کاغذهای ساده در چاپ کاتالوگ مانند گلاس نیازی به رنگ آمیزی ندارند و در این صورت قیمت و هزینه را برای شما در سفارش چاپ کاتالوگ کاهش می یابد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به مجموعه گارنت گرافیک از بهترین خدمات و تخصصی ترین سرویس ها در رابطه با چاپ کاتالوگ بهره مند گردید.

 

سفارش چاپ کاتالوگ فوری

محتوای خود را برای طراحی و چاپ کاتالوگ تعیین کنید.اما به این مساله نیز توجه داشته باشید که نوشتن محتوا برای یک شرکت یا شخص ثالث به این معنی است که باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

در چاپ کاتالوگ به دنبال طراحی ساده و حرفه ای باشید. تابحال توجه نموده اید که تمام کاتالوگ ها از یک تم طراحی استفاده می کنند؟. اما استفاده از یک طراحی ساده در چاپ کاتالوگ به تلاش بسیار کمتری نیاز دارد و هزینه کلی را کاهش می دهد .اما در حقیقت مهم این است که مطالب و عکس های شما کامل و زیبا به صورت کاملا حرفه ای در چاپ کاتالوگ به نمایش در آید .

در رابطه با چاپ کاتالوگ حتما دقت نمایید که سفارشتان را در یک اندازه استاندارد ، عمودی یا افقی را انتخاب کنید. اندازه غیر استاندارد به این معنی است که برای تولید صفحات کمتر به برگه های کمتری نیاز است و همچنین هزینه طراحی بالاتری دارد که در نهایت هزینه چاپ کاتالوگ را افزایش می دهد.

از طراحی های بهتر و تخصصی تر می توانید در توسط مجموعه گارنت گرافیک بهره مند گردید.

 

ابعاد در چاپ کاتالوگ

ابعاد صفحه کاغذ در چاپ کاتالوگ : 5 اندازه مختلف برای چاپ کاتالوگ قابل تعیین است: A4 چاپ کاتالوگ ، چاپ کاتالوگ A5، چاپ کاتالوگ B4، B5 چاپ کاتالوگ و گلی (22×22). اندازه ای که استفاده می کنید به نیازها و اهداف شما بستگی دارد. البته هرکسی قیمت متفاوتی دارد. هرچه سایز کوچکتر باشد (البته استاندارد)، هزینه چاپ کاتالوگ کمتر می شود. و کاغذ کمتری مصرف می شود.

 

نوع چاپ کاتالوگ

نوع کاتالوگ در چاپ کاتالوگ : کاتالوگ ها در انواع مختلفی طراحی و چاپ می شوند . هدف شما تعیین می کند که چه نوعی از کاتالوگ برای شما مناسب خواهد بود.لازم به ذکر است که افقی یا عمودی بودن تاثیر چندانی نیز در چاپ کاتالوگ نخواهد داشت. با این حال ، می تواند در تعیین فرآیند طراحی تفاوت ایجاد کند . برای مثال طراحی و چاپ کاتالوگ افقی یا منظره برای تصاویر پیوسته و عمودی استفاده می شود.

 

کاغذ چاپ کاتالوگ

کاغذهای موجود در بازار که در چاپ کاتالوگ مورد استفاده قرار می گیرند بر اساس نوع و گرم دسته بندی می شوند. وزن صفحات جلد از 200 تا 300 گرم و صفحات چاپ کاتالوگ داخلی از 115 تا 200 گرم ، مات یا براق متغیر است.

روکش چاپ کاتالوگ باید از داخل محکمتر باشد ، و برای این منظور می توانید از دو نوع تلفن همراه مات و تلفن همراه براق استفاده کنید که هر کدام تاثیر متفاوتی در تعیین قیمت نهایی خواهند داشت . دلیل استفاده از کاور این است که روکش در برابر جابجایی ، خط و خش و پارگی احتمالی مقاومت نشان می دهد.

در واقع از دیگر کاغذهای مورد استفاده در طراحی و چاپ کاتالوگ می توان به کاغذ روزنامه گلاسه 90 گرمی، به اصطلاح روزنامه، نوشت افزار، گلاسه مات و براق، مقوا، کاغذ اشاره کرد. حالا اینکه از چه کاغذی در چاپ کاتالوگ استفاده کنید بستگی به اهداف شما دارد.

 

سفارش چاپ کاتالوگ

برای تعیین زمان ارسال کار و هزینه سفارش چاپ کاتالوگ به صورت همزمان و سریع ، بهتر است ابتدا نیاز و هدف خود را در چاپ کاتالوگ مشخص کنید.

 

کاربرد چاپ کاتالوگ

  • انتخاب اندازه در چاپ کاتالوگ ( استاندارد بودن بسیار مهم است )
  • تیپ در چاپ کاتالوگ (عمودی باشد یا افقی)
  • تعداد صفحات چاپ کاتالوگ (زوج مضربی از 4 باشد )
  • نوع طراحی چاپ کاتالوگ (طبق طراحی محتوا و عکس مشخص شود)
  • نوع جنس کاغذ در چاپ کاتالوگ (حتما گرم داخل و جلد متفاوت باشد )
  • نوع پوشش کاغذ چاپ کاتالوگ (روی جلد حتما روکش استفاده شود)
  • نوشتن محتوا در چاپ کاتالوگ (بصورت تخصصی و ویرایش شده)
  • تیراژ در چاپ کاتالوگ (حداقل 500 جلد در نظر بگیرید)
  • نوع چاپ کاتالوگ در چاپ کاتالوگ (بصورت افست باشد ، کیفیت و قیمت پایین تر نسبت دیجیتال)