کادو دادن تقویم یکی از کاربردی ترین گزینه ها برای تبلیغ شرکت‌ها در کنار طراحی کارت ویزیت و دیگر امور تبلیغاتی می‌باشد. تقویم لوازمی عمومی محسوب می‌شود که توسط همه مردم مورد استفاده می‌شود. برای اینکه توجه مخاطبان خود را با تقویم خود جلب کنید، باید اصول طراحی تقویم را بخوبی بشناسید و تمامی این موارد را رعایت کنید.
پس می توانید از هر نوع تقویمی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید تا هر روز تا پایان سال در ذهن مخاطبانتان بماند. بقیه این مقاله به اصول طراحی تقویم، طراحی تقویم رومیزی و انواع تقویم رومیزی عمیق تر می پردازد.

اصول طراحی تقویم

طراحی تقویم شما باید بصورتی اصولی و استاندارد انجام شود. برای این کار با همکاران خود مشورت کنید و از نمونه کارهای دیگران ایده بگیرید تا بتوانید بهترین شکل ممکن را طراحی نمایید. تم مناسب برای طراحی تقویم باید بصورتی طراحی شود که مشتریان شما را جذب کند، اما در عین حال باید مشخص باشد که این طرح منصحصراً به مجموعه شما تعلق دارد.

این به معنای استفاده از رنگ ها یا تصاویری در تقویم است که شما را به یاد مجموعه شما می اندازد. مهمترین چیزی که باید روی آن تمرکز کنید این است که طراحی تقویم باید بطوری برای مشتریان شما جذاب باشد، بعبارتی دیگر باید مخاطبان خود را بخوبی بشناسید.

تقویم های رایج معمولاً 1 ماه، 6 ماه یا 12 ماه را دریک صفحه جا می‌دهند، به شرطی که شماره صفحات به اندازه مطلوب خوانا و کافی باشد. اگر چاپ و طراحی تقویم شما در یک صفحه انجام می‌شود، می توانید از صفحه بعدی برای استفاده از عکس های طبیعت یا عکس های طرح خود استفاده کنید.

تصویری که هنگام طراحی تقویم خود استفاده می کنید بسیار مهم است. نباید با تصاویر زیاد مخاطب را خسته کرد و نباید تقویمی آرام و ساده طراحی کرد که مطابق با سلیقه مخاطب نباشد. بهتر است از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید، به این ترتیب طراحی و چاپ تقویم شما جذابیت بیشتری خواهد داشت. معمولاً افراد برای به خاطر سپردن تاریخ ها یا رویدادهای مهم را در تقویم علامت گذاری می کنند. این بهترین فرصت برای شماست تا از طریق سفارش طراحی تقویم کسب و کار خود را نیز تبلیغ نمایید.

همانگونه که بالاتر گفته شد، طراحی تقویم رومیزی نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب و توسعه کسب و کار شما دارد. صفحه اول تقویم عنصر مهمی برای جلب توجه مخاطب به حساب می آید، پس انرژی زیادی صرف کنید و با یک نگاه روی جذب مخاطب تمرکز کنید. برای طراحی تقویم رومیزی حرفه ای، به تجربه، دانش و خلاقیت نیاز دارید.

طراحی تقویم رومیزی

اندازه و ابعاد تقویم ا توجه به سلیقه خود افراد انجام می‌شود، اما اعداد روی صفحات تقویم باید خوانایی کاملی داشته باشند، اعداد شمسی و قمری باید حتما درج شود و تقویم با تعطیلات و فصول مشخص شود.

روزهای خاص مانند تعطیلات و مناسبات را باید با رنگ و طرزاحی متفاوتی انجام دهید. چیزی که برای طراحی تقویم حرفه ای باید بدانید این است که در قسمت بالا یک فضای خالی برای فنر یا سیم بگذارید و چند میلی متر در پایین آن خالی بگذارید تا مشکل برش نداشته باشید.

قیمت طراحی تقویم

قیمت چاپ و طراحی تقویم رومیزی 1402بسته به نوع مواد استفاده شده، نوع کاغذ، مواد مورد نیاز برای صفحات تقویم و مدل و طرح چاپ قویم 1402 متفاوت است. به عنوان مثال هزینه طراحی تقویم رومیزی با پایه ام دی اف با تولید همان تقویم با پایه مقوایی متفاوت خواهد بود یا به عنوان مثال استفاده از براق کننده در ساخت تقویم قیمت طراحی تقویم را بیش از استفاده از کاغذ تحریر افزایش می دهد.

علاوه بر این، تعداد چاپ و تعداد نسخه های تقویم نیز بر قیمت طراحی تقویم 1402 تاثیر خواهد داشت. اگر برای تبلیغات کسب و کار خود، تصمیم به سفارش چاپ و طراحی تقویم 1402 گرفته‌اید، توصیه می شود برای ساخت این تقویم ها از بهترین مواد و ابزار استفاده کنید و خلاقانه ترین و موثرترین متون و شعارهای تبلیغاتی را چاپ و طراحی کنید.

سفارش طراحی و چاپ تقویم

هزینه سفارش طراحی و چاپ تقویم 1402 به نوع متریال استفاده شده، نوع کاغذ، نوع صفحات یا متریال مورد نیاز برای ساخت پایه و البته مدل و طرح چاپ بستگی دارد.

برای طراحی تقویم حرفه ای بر روی پایه مقوایی، یا استفاده از کاغذ براق یا برای سفارش طراحی تقویم 1402 به انتخاب خود، ابتدا باید یک ایده کلی در مورد رنگ ها، طرح و نقش این تقویم در ذهن داشته باشید. توجه داشته باشید که رنگ ها و طرح تقویم رومیزی شما باید با نوع کسب و کار شما مطابقت داشته باشد و بسته به محیط کسب و کارتان باید از طیف رنگ و فونت و نوشتار استفاده کنید تا تبلیغات خود را برجسته کنید.

در مرحله بعد باید به مراکز چاپ و طراحی معتبر مراجعه نموده و تقویم و سالنامه تنظیم کنید و ایده های خود را برای چاپ با آنها در میان بگذارید. در این مرحله کارشناسان صنعت به شما راهنمایی های موثری در زمینه سبک ها و چاپ می دهند و از طریق ارائه کاتالوگ به شما در انتخاب رنگ، مواد و انواع تبلیغات کمک می کنند.

سفارش چاپ و طراحی تقویم 1402 توسط مجموعه گارنت گرافیک در کمترین زمان انجام شده و تنها با سفارش طرح پیشنهادی خود می‌توانید با مناسب ترین قیمت طراحی و چاپ تقویم خود را انجام دهید.

مجموعه گارنت گرفیک این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا عزیزانی که قبل از تاریخ 11/30 نسبت به سفارش طراحی و چاپ تقویم 1402 اقدام کنند، از 5 درصد تخفیف مجموعه ما برخودردار خواهند شد. لازم به ذکر است که در صورت سفارش چاپ تقویم 1402، قیمت طراحی تقویم رایگان خواهد بود.

کیفیت چاپ و طراحی تقویم

طرح های باکیفیت احساسات و جو مثبتی را برای دارندگان‌ انها به همراه خواهد داشت. بنابراین، مطمئن شوید که همیشه بهترین آیتم ها برای چاپ و طراحی تقویم خود انتخاب می کنید. افرادی که تقویم شما را دریافت می کنند می توانند کیفیت محصولات شما را بر اساس کیفیت تقویم شما حدس بزنند.

البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از فناوری های جدید، دستگاه ها و رسانه های چاپی به تدریج جای خود را به فناوری های مدرن و دیجیتال خواهند داد. اما یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در هر سازمان یا سازمانی که می توان از آن بر روی میز همه استفاده کرد، تقویم رومیزی است.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، طراحی تقویم راهی عالی برای تبلیغ و ارائه برند تجاری شما به مخاطبان هدف شما هستند.

ممکن است با خود بگویید که امروزه با وجود همه روش های تبلیغاتی که انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و روش های جدیدی که هر روز ابداع می شود، چاپ و طراحی سررسید و غیره غیر جذاب است. اما ما به شما می گوییم که طراحی تقویم رومیزی یا طراحی تقویم دیواری و امثال آن باعث ماندگاری این ابزار در میان افراد و استقاده دائم آنها ار تقویم شما می‌باشد.

اگر می‌خواهید هر روز از سال کسب‌وکار خود را به مشتریان یادآوری کنید، باید زمان و تلاش خود را صرف تولید تقویم رومیزی کنید که مردم به آن علاقه مند شوند و سپس آن را به روشی خلاقانه و جالب تبلیغ کنید. مجموعه گارنت گرافیک با انجام انواع خدمات طراحی،‌ در راستای جلب رضایت شم عزیزان قیمت طراحی تقویم 1402 را با قیمتی مناسب انجام می‌دهد.